2737
2739
بله بله صنعتی هست، شما رفتید سر بزنید بهشون؟ اگر بله چطور بود اونجا

من توریستی میرم 

طبعا برام جذابه 

برای زندگی هم لابد خوبه چون عمه زاده هام شهر دیگه ای مهاجرت نکردن 

😁
ههه منم دارم تحقیق میکنمو برنامه و هدف میچینم، بعد ک ب نتیجه ی خوبی رسیدم ب شوهرم میگم بریم، مدیریت ...

ایشالاهرچی خیره

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی شنیدم هواش معتدله انگار ، و سرمای زیادی ندارهه و حتا برف نمیاد، و حتا شنیدم همه هزینه های اونجا ...

من سه سال آنتالیا بودم یک سال آنکارا

خواهرم الان  اونجاست.  باید خونه ای بگیری که  سیستم آب گرم و گرمایشی  با طبقه های دیگه یکی باشه که کمتر پاتون بیفته

ما خونمون سیستم گرمایشیش جدا بود شوفاژ  مشترک نبود خیلی هوا سرد بود همه پولت میشد پوله برق 

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

اگر دو تاتون کار کنید میتونید زندگی کنید ولی فکر نکنم بتونید پس انداز کنید. بیمه هم ندارید. باید اقامت کامل بگیری تا شاید بیمه بشی

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد
2740

سلام. دوست من با همسرش دو ساله که مهاجرت کردن به ازمیر. چند ماه پیش قبل از اینکه مرزها بسته بشن بهشون سر زدم. خیلی خدا رو شکر راضی هستن. منم دارم کارامو می کنم که بعد از اینکه مرزها باز شد برم. 

یه پیج اینستاگرام دارن izmirde_yolcu توش کامل در مورد ازمیر توضیح دادن. جدیدا اطلاعاتشون رو توی سایت هم می ذارن. 

www.izmirdeyolcu.ir