2733
2734
عنوان

این ته دیگ لعنتی چطوری درست میشه ؟😋😋😢

| مشاهده متن کامل بحث + 11050 بازدید | 68 پست
تهدیگ ماستیه. من عالی درست میکنم مثه رستورانا

چطوری درست میکنی؟

بگو لطفا😍

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

برنج ماستی رو بریزید تو ماهیتابه ضخامتش حدود دوسانت باشه کافیه.اینجوری زیرش برشته میشه.روشم مرغ ریش ریش و کره بریزید.میتونید روشم برنج ساده بریزید و بذارید دم بکشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ۴و ۵ نفر دو تا تخم مرغ کامل بریز کمی نمک زعفرون دم کرده اندازه یک پیمانه ماست باهم مخلوط کن برنجی رو که ابکش کردی مقداری رو بریز توش هم بزن ته قابلمه رو یه مقدار بیشتر از وقتی که ته دیگ میزاری روغن بریز مواد رو توش پهن کن بقیه برنج هم بریز روش .

ته قابلمه به اندازه چند میل روغن میخواد 

لایک لطفا

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2728
برنج ماستی رو بریزید تو ماهیتابه ضخامتش حدود دوسانت باشه کافیه.اینجوری زیرش برشته میشه.روشم مرغ ریش ...

یعنی فقط برنج و ماست قاطی کنم بریزم ته قابلمه؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
برای ۴و ۵ نفر دو تا تخم مرغ کامل بریز کمی نمک زعفرون دم کرده اندازه یک پیمانه ماست باهم مخلوط کن برن ...

ممنون خانمی🤗

یعنی فقط برنج و ماست قاطی کنم بریزم ته قابلمه؟

نه دیگه.ماست و تخم مرغ و زعفرون با برنج قاطی کن.بعد بریز

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

وقتی برنجتو آبکش کردی تو یه کاسه یه تخم مرغ بشکن خوب هم بزن بعد بهش یه قاشق ماست اضافه کن زعفرون دم کرده بزنو  کامل هم بزن تا قشنگ قاطی بشه بعد یخورده برنج بریز توش انقدر که نه شل باشه نه مواد کمش بشه بعد ته قابلمه روغن بریز وقتی خوب داغ شد همرو بریز سریع پهنش کن تا تخم مرغ بسته نشده بزار یخورده خودشو بگیره بعد بقیه برنجتو بریز روش تا دم بکشه خیلی خوشمزه میشه ترد و عالی

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2740

برنج آب کش میذاری خنک بشه(داغ باشه بوی بدی میگیره) 

یه تخم مرغ، دو قاشق ماست و زعفرون به میزان زیاد میزنی توش😅

میریزی ته قابلمه تو روغن، برنج روش دم میکنی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

این تهچینه دوستان طرز تهیه شو گفتن ولی اگه بخوای اینجوری قالبی بشه و مثل رستوران کنار برنج اصلی بذاری یه تیکشو ،باید تو ماهیتابه رژیمی درست کنی بعدم برشش بزنی

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
چطوری درست میکنی؟ بگو لطفا😍

ماست و زعفرون و تخم مرغ رو مخلوط میکنم خوب.برنج رو میریزم توش و با ضخامت دلخواهم میریزم کف قابلمه و یکساعت میذارم دم بکشه.به شکل دلخواه برش میزنم.

من همین یه دونه ام!
ماست و زعفرون و تخم مرغ رو مخلوط میکنم خوب.برنج رو میریزم توش و با ضخامت دلخواهم میریزم کف قابلمه و ...

بقیه ی برنجم میریزی روش یا جدا درستش میکنی؟

2706