2733
2739
عنوان

من از مرگ میترسم 😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 135 پست
یعنی الان دوستم ماروملخاخوردن 😭😭😭😭

نه عزیزم نگران نباش خب جسم تجزیه میشه فدات شم 

دوستت الان تو عالم بالاس جایی ک هیچ پرده ای وجود تداره و خیلی هم حالش خوبه و خوشحاله

من از ادامه زندگی تو ایران بیشتر میترسم😶

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعریف کنم ببینم

هیچی عزیزم یه چند روزی رفتم مسافرت بعدم همچی رو فراموش کردم، اعصابم الان خیلی آرومه، داروهامو کم کردم... خودمو سرگرم میکنم تو خونه 

دیگه همین 

الان ریست شدم و با حال خوب دارم زندگیمو میکنم 

و امضامو ببین🤣🤪

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2731
نه عزیزم نگران نباش خب جسم تجزیه میشه فدات شم  دوستت الان تو عالم بالاس جایی ک هیچ پرده ای وجو ...

جسم عین لباسه 

ولی یکی از اشناها تجربه مرگو داشت گفت بعضی ها داخل جهنم میسوختن بعضی ها تو باغ های پراز ارامش بودن 

عزیزم نگران نباش فقط توبه کن  دیگه هم اون گناه رو تکرار نکن برای کسی هم از گناهت تعریف نکن  خداوند بخشنده و مهربان است 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
اگه واقعا پشیمونی توبه کن و دیگه دنبال گناهت نرو..  خداوند تنها چیزی که نمی بخشه ناامیدی از در ...

از سگ بدتر پشیمانم شبی نیست که با گریه نخوابم از خدا فقط میخوام همین یکی رو نادیده بگیره منم دیگه طرف هیچ گناهی نمی رم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
2740
اگه گناه کبیره باشه هیچ وقت با توبه رفع نمیشه 

جدی میگی پس چی میگن خدا تمام گناهان رو میبخشه

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
2706