2737
2734
عنوان

شب یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 49 پست
من خواهر شوهرم داره از خوزستان میلد ک برام شب یلدایی بیاره اما دیر میرسه وقت نمیکنه بره تزیین و خرید ...

دستش درد نکنه ایشالا خوشبخت شید 

خاله ی شوهرم توکارای دیگه میاد میچسبه بما هی تن تن زنگ میزنه ب شوهرم خودشیرینی میکنه ولی الان ک یلداس میخاد بره مسافرت اون اگه واقعا دلسوزه بچه خاهرش باشه واس من یلدا میاورد هرچند واسم مهم نیس فقط حرصم میگیره ادای دلسوزارو درمیاره عکس شوهرمو میذاره پروفایلش

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
اگ بخان بیارن چن شب قبل شب یلدا میارن 

مامانم میخاد دعوتش کنه اون شب باپدرش بیان قبلش باید حرف بزنم بپزمش بریم خرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم  مادرشوهرم یماه بعد عقدمون فوت کرد مریض بود الان میگه ما عزا داریم نمیشه ک عیدی بیا ...

عزیزم اگر نیاورد ناراحت نشو همه چی برات خریدِ

بالاخره اونم مادرش بوده معلومِ خودش دوست داره بیارِ ولی مادرش فوت کرده

2728
اره همه رو برام خریده .پالتوم شد 600 تومن ی بارم تنم نکردم .ما قبل از شب یلدا برام میارن مثلا ی هفته ...

اگر مهمون دارید همونو رو تزیین کن با طلا و تنقلات جلو مهموناتون کم نیار 

عزیزم اگر نیاورد ناراحت نشو همه چی برات خریدِ بالاخره اونم مادرش بوده معلومِ خودش دوست داره بیارِ و ...

خب اخه ی عید میگن عید سیاهه دیگه اخه منم ارزو دارم دلم میخاد مامانمینا هم سرکوفت میزنن

2738
خب اخه ی عید میگن عید سیاهه دیگه اخه منم ارزو دارم دلم میخاد مامانمینا هم سرکوفت میزنن

با مامانت اینا صحبت کن اونم بالاخرِ دل دارِ مادرش بود خیلی از مردها هیچ کار نمیکنن اگر چنین اتفاقی براشون میافتاد بگو دور از جون جاش بود سخته

اگر مهمون دارید همونو رو تزیین کن با طلا و تنقلات جلو مهموناتون کم نیار 

ن خودمونیم .من اگ برم سمت لباس مامانم دعوام میکنه بعد خدارو خوش میاد چقد هزینه کنم .از جیب اون بذه از جیب من رفته 

با مامانت اینا صحبت کن اونم بالاخرِ دل دارِ مادرش بود خیلی از مردها هیچ کار نمیکنن اگر چنین اتفاقی ب ...

اخه خودمم دلم میخاد مگه چنبار عروس میخام بشم 😔

دعا کنید راضی بشه بیارن

2706