2737
2739
عنوان

دخترعمو پسرعمو همدیگرو بخوان مگه تو سن کم ازدواج نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4317 بازدید | 238 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار هوس جنسی داره حس قدرت کرده ک با بزرگتر از خودش میپره 😂🤣

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2728

خو اگه بخواد میاد خواستگاری دیگه ، یا حرفی حدیثی 

نخوادم نمیاد دیگه بنظرم بهش فکرنکن زیاد چون اگه بره سمت یه دختردیگه ممکنه ضربه بخوری و بعدم به نتیجه برسی که همه اینا فانتزی دخترونه بوده! 

بخاد میاد خاستگتری. الکی بگو برام خاستگار اومده نمیدونم چی جوابشو بدم بببن واکنشش چیه

اگه قبول کنم بیاد خواستگاری

بعد نظرم منفی بشه نمیشه که 

میخوام مطمئن بشم جواب آره است بعد بحث خواستگاری بیاد وسط

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
2738

ببخش رکم  ولی خیلیا اینجورین 

توهمه همش

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
شاید قصدش ازدواج نیس خوب میخواد باهات دوست شه  خواهر منم سه سال از شوهرش بزرگتره زیاد الان سن ...

یعنی آدم با دختر عموش دوست میشه؟؟؟

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
اگه قبول کنم بیاد خواستگاری بعد نظرم منفی بشه نمیشه که  میخوام مطمئن بشم جواب آره است بعد بحث ...

شما دختری یا پسری؟ اون باید خاستگاری کنه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
شما چه شبیه رمانا هستین

جدی ؟ 

🤣🤣 میجن از کسی ک بدت میاد سرت میاد همینه کل فامیل پشماشون فر خورده بود

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2706