2733
2734
عنوان

کیا غربالگری دوم گفتم مشکل داره اما بچه شون سالم بدنیا اومده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12663 بازدید | 53 پست
حتما دعات میکنم.توکلت به خدا باشه.به زنعموی منم گفتن بچت مشکل داره و هم باید آمنیوسنتز بشه هم اکوی ق ...

فدات دوستم توکل به خدا انشاالله چیزی نباشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من آزمایش اول خوب بود دومی ریسک بالا شد

کاری ب پول گرفتنو اینا ندارم ...یسری جاهاییم ک میدونید پولکین نرید .اما حتی اگه امکان بیماری حالا هرنوعش 1 به 10 میلیونم باشه برای اطمینان و زندگی بهتر و اسایش ادم بهتره یسری ازمایشارو انجام بده

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731

سلام من الی ماشاالله آدم دیدم که تو غربالگری (اول یا دوم فرقی نمیکنه)بهشون گفتن که بچه فلان مشکل رو داره و باید سقطش کنی،اما گوش نکردن و بچشون رو دنیا آوردن و بجه هم ماشاءالله سالم و باهوشه 

به دوست خودم گفته بودن که نخاع بچت تشکیل نشده و نامه میدیم سقطش کن،گوش نکرد و بچه رو دنیا آورد الان بچه سالمِ سالمِ

من یه چیزی میگم ،نگین توهم‎توطءه داری

این غربالگری‎ها از اساس مشکل داره 

خیلی حرف روشون هست

یکی از دوستای من که از نخبه‎های دانشگاه شهیدبهشتی هم هست،اصلا غربالگری نرفت و نمیخواد هم بره

تست‎هایی که تو این غربالگری ها میگیرن،متاسفانه خیلی‎هاشون خطا دارن و اصلا درست نیستن

یکی از بزرکترین خطاهاشون این هست که تو حدودِ هفته‎ی 8 میگن که جنین قلبش تشکیل نشده درحالی که میدونن اینجور بچه‎ها اول مغزشون تشکیل شده و داره به سرعت رشد میکنه و ان‎شاءالله اینجور بچه‎ها میخوان درآینده نخبه بشن و فقط کاقیه مادر دست نگه داره و به سرعت دست به سقط نزنه و در خیلی از موارد دیده شده که جنین در هفته‎ی 9 یا 10 قلبش کاملا نرمال شده

کلا خیلی حرف روشه و به کرات دیده شده دروغ میگن

متاسفانه بیوتروریسم و نسل کشی ایرانی‎ها تو ایران زیاد شده

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
سلام من الی ماشاالله آدم دیدم که تو غربالگری (اول یا دوم فرقی نمیکنه)بهشون گفتن که بچه فلان مشکل رو ...

اضلا تا هفته ده که سقطط نمیکنن یحرفایی میزنی همیشه تا هقته ده صبر میکنن واسه تشمکیل قلب...نسل کشی چیه خوبه بچه ناقص بدنیا بیاد من الان یکی از دوستام 20 هفتشه گفتن مغز بچش مشکل داره ولی اجازه سقط ندادن گفتن بزارید بدینا بیاد شاید درست شه

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...
غربالگری اول و انی تی عالی بود سونو آنومالی 24 آذر وقت دارم یعنی یکشنبه

سونو آنومالی نشون میده مهم غربالگری اوله همیشه نگران نباش

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...