2733
2739
عنوان

واسه بچم ماهی دیویصت تومن میخوام پس انداز کنم بنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 40 پست
صد در صد بیمه.ببین من بیمه دارو برای پسرم  عیدی و کادو تولد و اینجور چیزاشو هم براش دلار میگیر ...

دلار ازکجا میگیرین؟ 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صرافی ها

برم بگم چی؟ مثلا بگم با 100 هزارتومن دلاربده؟ . اخه توشهرخودمون نیست

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
برم بگم چی؟ مثلا بگم با 100 هزارتومن دلاربده؟ . اخه توشهرخودمون نیست

نه ۱۰۰ هزار تومن که خیلی خورد میشه

ببین ۱ تومن ۱ تومن جمع کن میری میپرسی دلار چنده مثلا میگه ۱۴ تومن اونوقت ۷۰ دلار میخری.

من برای پسرم پارسیان باز کردم از ماهی ۵۰ شروع شد الان ماهی ۱۰۰ میدم.خیلی خوبه بعد از ۳۰ سال پول قابل ...

تو اين ارضاع اونم تا ٣٠سالگيش خب ميشه هيچي ارزشش

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
تو اين ارضاع اونم تا ٣٠سالگيش خب ميشه هيچي ارزشش

عیبی نداره عزیزم الان که ماهی ۵۰ تومن فرق چندانی تو زندگی من نداره بزار یه پس انداز کوچیکی براش بشه

البته مقدارش خیلی قابل توجهه مطمئنا با هر تورمی جلو بریم میتونه یه کاری کنه با اون پول 

2740
من بیمه پاسارگاد دارم شروعش ماهی ۱۰۰بود حدودا ۱سال قراردادم هم ۳۰سال اما همش فکر میکنم اشتباه کر ...

چرا خیلی خوبه که؟! 😟

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.