2733
2734

سلام اگه خدای نکرده براتون پیش اومده لطف کنید بگید چیکار کردین خوب بشه؟ من 10روز بعد از کشیدن بخیه هام جاش عفونت کرد به شدت، گفتن عشل بزن زدم، عنبرنسارا دود کردم، آنتی بیوتیک خوردم، با شامپو بچه شستم😖دیگه نمیدونم چه کنم. دکتر هم سونو نوشته قراره برم ولی نتیجه خاصی از دکتر رفتن هم نگرفتم چون هیچ دارویی نداد گفت خودش خوب میشه ولی مگه همچین چیزی امکان داره؟ 

روی خط بخیه کاملا قرمز و زرد شده بود الان یکم بهترشده ولی هنوز یکم متورم و قرمز هست و اندازه 2سانت هم سیاه شده😐دکتر گفت زیر اون سیاهی گوشت اضافه دراومده🙁😕ولی نیم ساعت پیش که داشتم چک میکردم اوضاعشو(چون درد میکرد) تا شکممو یکم کشیدم بالا که واضح ببینم یهو اندازه یه عدس سوراخ شدروی اون. سیاهیی و کلی خون زد بیرون با یکم چرک. فشارش دادم تخلیه شد تا حدودی ولی سوراخ مونده😭😭😭

دیگه بخدا از دست این بخیه ها افسردگی گرفتم. کلا گرفتارم کرده خودمم دست تنها با یه بچه 1ماهه😭😭😭

🖤

اونجا ک سیاه بوده چرک بوده دیگه

خوب شد باز تخلیه شد

من تجربه ای ندارم

انشالله ک خوب بشی خیلی زود

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسه من حدود ۱۰ روز بعد زایمانم قرمز شده بود رفتم دکترم گفت یه کم عفونت داره یادمه یه قطره داد اول با شامپو بچه میشستم و کامل خشک میکردم بعد از اون قطره که آنتی بیوتیک بود فکرکنم از اون میزدم روزی ۲ بار بعد خوب خوب شد

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

سلام عزیزم  نگو منم مثل شما  خاروندم  عفونت کرد  عبر نسارا دود کن شلوار نداشته باش  عفونتا در اومد  اگه خیلی باز شده برو بخیه بزن    مال من دو ستا سوراخ شده بود رفتم بخیه زدم  بعد  حموم ک میرفتم بعدش با سشوار خشکش کن خوب میشه

🌹برای سلامتی اقا امام زمان« عج »صلوات🌹🙏
2738
چرا پرسی نبوده عملت ؟؟؟؟

ببخشید پرسی یعنی چطوری؟

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
با یه دستگاهیه پوستو میزاره روهم اون دستگاهو میکشه روش نه بخیه ای در کاره نه چیزی

چه جالب نمیدونستم همچین چیزی هست من ۴ سال پیش زایمان کردم نبود همچین چیزی یا من نشنیده بودم راجبش

چرا بود منم ۴ سال پیش زایمان کردم

تو بیمارستان دولتی هم انجام میدن یا فقط خصوصی؟ بعد از قبل باید بگی اینجوری میخوای یا دست دکتره اینکار؟

ابریشم جان برای امضات صلوات فرستادم ، ان شاءالله که نی نی سالم و سلامت بیاد بغلت ، خدا بچه ی اولت رو هم شفا بده عزیزم🤲

2706