2752
2734
عنوان

یه چیزی در مورد مصرف سرمه خوندم نگران شدم. شما تجربه ای دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13651 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاله ریزه اول تاچندروز به لبات لایه بردارکمی بزن .. یاباروش خونگی دارچین وزردچوبه بزن به لبات یکم میسوزه اماخیلی خوبه..بعد پمادچشمی ویتامین آ بزن عالی میشه کلاهروقت خاسین رژبزنین هم زیرش پماد روبزنین
نترس دختر دایی من ماشاالله الان بخواد بیاد خونه ما انگار از آرایشگاه اومده نه ماه بارداریشم همینجور همیشه سایه و خط چشمش ترک نمیشه ،ماشالله الان دخترش مثل دسته گله ، ولی به نظر منم دیگه نزن ، خونگی درست کن من خودم درست میکنم کاری نداره که
خدایا ، برای تمام دادها و ندادهایت شکر و سپاس
اراش نکن رو لبات کمی وازلین بزن و کمی هم ریمل و مداد ابرو تمام کرم هم ضدافتاب حیف صورت ادم نیست اشغا ...

آخه وازلین هم از مواد نفتی گرفته میشه شما  به لبتون میزنید خورده میشه...

نه خونگی نیست. از اصفهان خریدم. هیچ وقت بهش حساسیت ندادم. ازین به بعد که نمیزنم ولی دیگه سه ماه من ...

عزیزم من سرمه قلم گاو درست میکنم وچون چربه وممکنه الودگی خواجذب چشم بشه چندین گیاه دیگه بهش اضافه میکنم البته الکی این گیاههارو ترکیب نکردم ازمتخصص های طب سنتی مشورت گرفتم خواستین درخدمتتون هستم گلم