2733
2739
عنوان

وای خدا عزیزم این پیشی رو ببینین+عکس😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 32 پست
واااای چه خوشرنگه. من تو بالکن غذا میریزم یه گربه سفید و ناز میاد میخوره انقدر دوسش دارم میشینم ازش ...

منم عاشق گربهام همیشه واسشون غذا میبرم جایی ک زندگی میکنیم گربه خیلی زیاده

یکیشونو خیلی دوس دارم و دستی شده دیگه هرروز سر یه ساعتایی میاد درخونمون ولی متاسفانه نمیتونم بیارمش خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار از هیئت برمیگشتیم از تو غذای نذری به دو تا گربه گوشت دادم فردا شب دقیقا همونجای دیشبی وایساد ...

حیوونا خیلی باهوشن

واقعا خیلی هم دوست داشتنین وقتی باهاشون خو بگیری بهتر متوجه میشی من حیوون خونگی زیاد داشتم تاحالا و الانم دارم واقعا احساس خیلی خوبی بهت میدن 

2728
حیوونا خیلی باهوشن واقعا خیلی هم دوست داشتنین وقتی باهاشون خو بگیری بهتر متوجه میشی من حیوون خونگی ...

آخه من فقط گوشت رو انداختم و رفتم

شب بود و جمعیت زیاد

واقعا حیرت کردم

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ما خانواده ای عاشق گربه ایم دخترم به خودم رفته ولی پسرم از گربه و حیوون خونگی بدش میاد

ای جانم چقد خوب

از الان یه جوری بهش اموزش بده یا بهش یاد بده که دوسشون داشته باشه حالا حتما نه به عنوان حیوون خونگی کلا حیوونارو دوس داشته باشه بهشون حس خوبی داشته باشه یا اذیتشون نکنه

آخه من فقط گوشت رو انداختم و رفتم شب بود و جمعیت زیاد واقعا حیرت کردم

احتمال داره ک اتفاقی باشه و کلا اونا جاشون اونجاها بوده اخه کلا گربها یه محوطه هایی رو میگردن اصطلاحا میگن قلمرو دارن

ولی معمولا ادما رو از روی بوشون میشناسن کاری ندارن شب باشه و نبیننشون

2740
احتمال داره ک اتفاقی باشه و کلا اونا جاشون اونجاها بوده اخه کلا گربها یه محوطه هایی رو میگردن اصطلاح ...

ببین قشنگ دنبالم کرد یه مسافت زیاد که غذا بهش بدم

آره احتمالا هم بو هست

شامه قوی دارن

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
من عاشق گربه ام مخصوصا  @nazaniiiin     گربه نازی خانم رو

❤️❤️😍😍😍جوونم گلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین قشنگ دنبالم کرد یه مسافت زیاد که غذا بهش بدم آره احتمالا هم بو هست شامه قوی دارن

اره مشام قوی دارن یادشون می مونه مثلا این گربه ایم ک پیش ماست از بچها فرار میکنه اما دخترخاله کوچیکم ک میاد خونمون چون بهش یه بار غذاداده نازیش کرده فرار نمیکنه ازش