2733
2734
آخه حدی که نمیشه گفت خب این منم روانی کرده بخدا. بهش تو دعوا گفتم سر یه تلویزیون داری اینطوری میکنی ...

نه والا این رفتاری که گفتی و تاپیکهایی که ازت خوندم همسرت مشکل داره بفرستش درمان 

یعنی چی ؟ مگه معمولا اين اتفاقا نميوفته ؟ خب اگر میاد عذرخواهي باهاش چند وقر سرسنگين باش زودم نبخش ...

یه دقیقه آدمو درک میکنه بعد همون گوهبه که بود. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین اختلال رولنی که یه لحظه خوبن یه لحظه حالشون بده و وعوا میکنن و حالشون اصلا دس خودشون نیس

واقعا؟؟ینی شوهرمنم دوقطبیه چی میشه که آدم دوقطبی میشه ارثیه چیه

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2728

عزیزم بخدا من الان میخواستم تاپیک بزنم راجع به همین موضوع ، منم خسته شدم از شوهرم ، یهو قاطی میکنه بددهنه و پرخاشگر ، ساعت 3 نصفه شب به مامان بابام فحش میده ، بچه ها رو نصف شب از خواب بلند میکنه میگه پاشین این روانیه بریم خونه آقا جون ، خدا گواهه اگه این دو تا بچه نبودن میذاشتم میرفتم دیوانه شدم

خب چون اینتر نشنال میبینه اینجوری شده بزار یه ستایشی کیمیا چیزی ببینه شاید آدم بشه

نه بابا دنبال اخبار این استرامچونی مربی استقلال که رفته سه روزه اعصاب نداره رو زندگیش تاثیر گذاشته. 

2740
واقعا؟؟ینی شوهرمنم دوقطبیه چی میشه که آدم دوقطبی میشه ارثیه چیه

نه خوب باید دکتر تشخیص بده 

علت هاش مختلفه ممونه ارثی باشه یا حالا براثر فشارای روحی توزندگی باشه حیلی دلیل مشخصی نداره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
عزیزم بخدا من الان میخواستم تاپیک بزنم راجع به همین موضوع ، منم خسته شدم از شوهرم ، یهو قاطی میکنه ب ...

یعنی من تو اوج آرامش همیشه منتظر یه استرس و تنش اهههه از چشمم افتاده بخدا. 

دوقطبی نیستن بابا دمدمی مزاجن همشونم همینن

تازه اون به من میگه خودتو اصلاح کن اون زیادی شلوغش کرده و گند زده انگار چه اتفاقی افتاده بعد به من میگه. 

تازه اون به من میگه خودتو اصلاح کن اون زیادی شلوغش کرده و گند زده انگار چه اتفاقی افتاده بعد به من م ...

دقیقا درکت میکنم آدما داغون میکنن ب اوج میرسونن بعد میگن تو شلوغش میکنی تو دیوونه ای

الهی ...همه تووووووو
شوهرت زیادی لوس و خودخواه و پررو تشریف داره

حالم از خودم بهم میخوره که اینقدر شوهرم خودخواه و لوسه که سر یه شبکه تلویزیونی که مطابق میلش نبوده جنجال راه میندازه. 

نه خوب باید دکتر تشخیص بده  علت هاش مختلفه ممونه ارثی باشه یا حالا براثر فشارای روحی توزندگی ب ...

شوهرم بیچاره یعنی دوتامون هم فشارزیادی کشیدیم خیلی سخته تحملش حتما دکتربایدبرم

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍