2733
2734
عنوان

گزارش بدین ازسیب ممنوعه😀

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 24 پست
ازدواج میکنن بعد از فیلم میرن جاش شخصیتای دیگ میان مثلا اندر یه بچه دیگ داره اون میاد دوس پسر سابقش ...

ازاون به بعدشو نگاه نمیکنم دیگه تا ازدواجشون نگاه میکنم خخخ

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ییلدیز کل ثروت هالیت و بالا میکشه و اونو اواره میکنه طبق اخرین شنفته ها

هنوز نشون نداده اونارو کامل ولی نشون داد ک هالیت فقیر میشه ییلدیز پولدار

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ییلدیز کل ثروت هالیت و بالا میکشه و اونو اواره میکنه طبق اخرین شنفته ها

نه بابا

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2728
خب یکم لو بده از فیلمو

😂گفتم بیشترشو بقیش داستان این شخصیتای جدیده ک کیا باهم دشمنن و چیکار میکنن 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ازاون به بعدشو نگاه نمیکنم دیگه تا ازدواجشون نگاه میکنم خخخ

ازدواجشون خیلی قشنگ بود

😂منم دیگ‌نمیبینم حوصلم نمیاد مسخرست

ازدواجشون خیلی قشنگ بود 😂منم دیگ‌نمیبینم حوصلم نمیاد مسخرست

عروسی مفصلی گرفتن تقریبا قسمت های چندا

عروسی مفصلی گرفتن تقریبا قسمت های چندا

نه🙄مفصل نبود

۴۵ بود فک کنم

2738
نه🙄مفصل نبود ۴۵ بود فک کنم

الان ۶۴ روامروزنشون داد تا دیروز که رفته بودن خونه ببین اون سگ هارو علیهان به زینب داد

الان ۶۴ روامروزنشون داد تا دیروز که رفته بودن خونه ببین اون سگ هارو علیهان به زینب داد

نه توی جم فیلمو کوتاه میکنن فیلم اصلیش ۲ ساعت و نیمه اینا میکنن ۴۰ دقه