2733
2734
عنوان

خیلی بو میده کلافه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 61 پست

تا یکماه  گلاب بخور..‌گلاب اصل... صبح بعد صبحانه...ظهر و شب بعد از غذا... شب قبل از خواب هم همینطور..‌  بوی بد بدن از بین میره... اگه نرفت ب متخصص داخلی مراجعه کن..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1248062
بابا شاید توهم میزنی اخه بعضیا اینجوری ان.همش فک میکنن بو عرق میدن به نظرم روزی یبار دوش گرفتن و م ...

اصلا خودم شدید حس میکنم سوهرمم گفته

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا زینک بزن بعد حموم یازاج بگیر از عطاری آسیاب کن بزن به بدنت اصلا و ابدا و هرگزا بو نخواهی گرفت

اااا آره من دیدم کسی که پاش رو از توی کفش در میاورد بوی وحشتناااااااکی می داد، زاج ریخت توی کفش هاش و بعد از اون انگار نه انگارررر که قبلا پاهاش بو می داد

اااا آره من دیدم کسی که پاش رو از توی کفش در میاورد بوی وحشتناااااااکی می داد، زاج ریخت توی کفش هاش ...

زاج محشره یه سالم حموم نری بو نمیگیری😄

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
2728
اونا چه ربطی به بوی زیر بغل داره؟ نگفت بوی دهان که! 

تاثیر داره عزیزم رو بوی عرق هم تاثیر میذاره تند ترش میکنه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
اصلا تازه بوش قاظی میشه با هم افتضاح اوایلش خوشبو تا عرق کنم تموم

بوتاکس زیر بغل انجام بده دیگه عرق نمیکنی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

صوهر من همین مشکلو داره پودر زاج سفید استفاده میکنه اصلاااااا دیگه عرقش بو نمیده.خیلی خوووووبه.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2740
حساس شدی.بگو به درک که بو میدم و  ول کن درست میشه

وای خیلی سخته غیر قابل تحمل و ابنکه برای یه خانم واقعا زشته ایشون زاج بزنه اوکی میشه

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
زینکم میزنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم منممث توام حوله تنم ازحمام میام بیرون زیربغلم بومیداد.یکساله راحت شدم ازحمام میام بیرون همونجور ک حوله تنمه فورا زینک میزنم زیربغلم تا یکماه بو نمیدم

2706