2752
2734
کاش بابای من میفهمید این چیزارو فقط میگه طرف دکتر مهندس باشه میدمت نمیگه خب من عاشق یکی دیگم😔

به بابات بگو تو انتخاب خودت قبلا کردی من خودم باید انتخاب کنم

دو روز دیگه مثل من بدبخت میشی اگر بخاطر شغل و پول فقط ازدواج کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ما هم بنزین و شارژ ساختمون و پوشک داریم ۳ نفرم هستیم خیلی از روزا هم ناهار از بیرون میخریم بخدا

مثلا ماهانه چقدر خرج خونتون میشه؟

پول اب و برق و گاز؟

همیشه میوه اینا دارید خونه؟

غذای سالم و متنوع میخورید همیشه؟

ببخشیدها اینطوری میپرسم..من که شمارو نمیشناسم..میخوام جساب دستم بیاد بقیه جطورین

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
شوهر خودم مهندسه راضيم ولی چیزایی که از دکترا دیدم میگم بیچاره خانوماشون

مونده به آدمش البته.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2731
خوش بحالمون که مستاجریم؟؟

عزیزم همسر منم ۱۰ تومن میگیره 

تو عقد ک بودیم خودش با همین حقوق خونه خرید 

البته شما بچه هم داری سخته میدونم اما چون خودم تجربشو داشتم بهت میگم ک اگه یکم مدیریت کنی میتونی خونه بخری البته اگه قسطی چیزی نداشته باشی

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
به بابات بگو تو انتخاب خودت قبلا کردی من خودم باید انتخاب کنم دو روز دیگه مثل من بدبخت میشی اگر بخا ...

اصلا درک این چیزارو نداره 

۶ساله داریم زجر میکشیم با عشقم از دوری هم داریم میمیریم ولی راضی نمیشه 😔

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢

من همسرم هایپر مارکت داره  درامدش ۱۰ تومن نیس ولی  خوبه خداروشکر

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 
به بابات بگو تو انتخاب خودت قبلا کردی من خودم باید انتخاب کنم دو روز دیگه مثل من بدبخت میشی اگر بخا ...

چرا بدبخت بشی عزیزم خلایق هرچه لایق بذار بره ، یه زندگی عالی برا خودت بساز که روزی صدبار خودشو نفرین کنه چرا بهت خیانت کرد

سوپری داره و خرید و فروش برنج‌ بین هفت تا ده ماهیانه درامدشه

جدا !!! من هیچوقت هیییچوقت تو این ۷ سال زندگی باهاش نفهمیدم درامد همسرم چقده !! دقیقا

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 
مثلا ماهانه چقدر خرج خونتون میشه؟ پول اب و برق و گاز؟ همیشه میوه اینا دارید خونه؟ غذای سالم و متن ...

راستش این ماه کارت دست خودم بود دو میلیون البته حدود ۶۰۰لباس خریدم که دیگه ماه بعد نمیخوام خونه از خودمونه شهر کوچکم هستیم بعصی از مواد خوراکی مثل گوشت قرمز و مرغم با بعضی چیزای دیگه هم مامانم بهمون میده سفرم وقت داشته باشیم میریم 

چی بگم عزیزم ولی بنظرم سعی کن یکم قناعت کنی ب جاش پس انداز کنی

من از خدامه..شوهرم ولخرجه..بهشم بگم میگه منصبح تا شب زحمت میکشم که راحت زندگی کنم..هر وقت کم و کسری داشتی با من!

مثلا ماهانه نزدیک 500تومن پول اینترنت خونه و گوشیش میشه

200تومن شارژ خونمونه

هر هفته مهمون نهار شام داریم..

کلا خرجا از دستمون در رفته

جدا !!! من هیچوقت هیییچوقت تو این ۷ سال زندگی باهاش نفهمیدم درامد همسرم چقده !! دقیقا

منم نمیدونم چقد درامدشه ولی از چکایی ک پاس میکنه میفهمم اخه کارت خونای مغازش ب اسم منه

خرجتو میتونی کمتر کنی با این حقوق خونه بخری مردم خیلی کمتر از شما میگیرن پس اندازم میکنن گاهی وقتا ...

اخه خونه ای که من میخوام با این پس اندازا نمیشه خرید! باید همسرم یه پروژه توپ بگیره تا بخریم

2706