2752
2734
اتفاقا تهرانم.سمت شهرک غربم.ماهی چند لیتر بنزین آخه؟

البته بالا گفتم دوتا ماشین ها! ولی مصرفمون زیاده همه جا هر دو با ماشین میریم..مجا کارش نسبتا دوره...

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا تهرانم.سمت شهرک غربم.ماهی چند لیتر بنزین آخه؟

اخه بنزین چیزیه که قابل مقایسه باشه!؟؟؟؟

من خواهرم شمال ویلا داره هر هفته چهارشنبه میره شمال جمعه میاد، مثلا من باید بگم اااا چرا خواهرم بیشتر بنزین میزنه ما که خونه هامون یه جاست!

اره بخدا همه میگن تو باور نکن 😂😂😂😂😂😂

خانوم عزیز!!

قراره همسر من با همسر شما درآمدش یکی باشه؟؟

چیش واقعا خنده داره؟

اینکه تا یکی میاد میگه من فلان قدر حقوقمه فلان قدر خرج میکنم میاین میگین اینا عقده هاشون و فانتزیلشونو اینجا میگن!!

این تاپیک برای افراد با حقوق ۱۰ تومنه 

کسایی هم ک انقدر حقوق دارن اومدن گفتن و حتی طرز زنرگیشونو هم گفتن ،شما چرا ناراحتی؟ایشالا خدا ب همه بده ب شما هم بده 

ولی درست نیست تا کسی میاد یه حرفی میزنه میگین همه دروغ میگن فقط ما راست میگیم 

سطح زندگی ها و درآمد ها فرق داره اینو متوجه باشین!!

و تو مجازی چ نفعی داره طرف بیاد بگه حقوقم ۱۰ تومنه؟احیانا بهش کاپ طلا میدن؟

یکم رو طرز برخوردتون تجدید نظر کنین 

البته من بحثی ندارم با شما کلی گفتم 

روزتون خوش.

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
نه قصد جدا شدن ندارم سالهاست طلاق عاطفی گرفتیم

چیزی هم پس انداز کردی ؟؟ خوته ای ماشینی طلا و پولی ؟؟؟

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
میگم خانوما بخدا حسودیم نشد که حقوق شوهراتون ایقده خدا بهشون سلامتی بده  اکا طرح معیشتی هم دری ...

نه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

كل درامدمون از شغلمون نيست

چند هكتار باغ هم هست كه با محصولات اون تا حدودي بيشتر از ١٠ ميشه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من مهندس کامپیوترم  سنتی باهم ازدواج کردیم یعنی معرف داشتیم اینقدر بهم خیانت کرد مهریه و نفقم ...

بدترین مرد مرد پزشکه.حالم بد میشه بس که خائنن

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
واقعا؟؟؟ منم رشتم کامپیوتره بشدت علاقه دارم به برنامه نویسی  میشه بگید چجوری قوی شدید تو این ...

برای شخصی دیگه نوشتم برای موفقیت واقعی توی این رشته باید عین بچه دبیرستانی درس بخونید من همیشه در حال درس خوندن بودم از دانشگاه برمیگشتم راحت ۳ ساعت درس میخوندم اخر هفته ها ۶ ۷ ساعت و تابستون و عید هم هز وقت خونه بودم در حال برنامه نویسی بودم . اره درسم خ ب بود ارشد دارم . معدلم هم ۱۷.۶۱

خانوم عزیز!! قراره همسر من با همسر شما درآمدش یکی باشه؟؟ چیش واقعا خنده داره؟ اینکه تا یکی میاد م ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن این که بعضیا میگن پولدارا عوضش ارامش ندارن و بدبختن و خیانت میشه بهشون و دروغ میگن، یکی از راههای غلبه بر حس درونیشونه که ناراحت نشن، چون پذیرش بالاتر از خودشونو ندارن

منظورم فکر اقتصادیشون هست خیلی نکته سنج هستن راحت و بی برنامه پول خرج نمیکنن البته حس میکنم چشم و ...

نه اینجا صحبت مخارج خونست!

ببین مثلا من مبلام رو سال 93 خریدم ..رنگشم روشنه.. کاملا تمیز هست و هیچ اشکای با وجود 3بار اسباب کشی پیش نیومده..دختر عموی شوهرم بعد از من مبل خریده انگار مال 40 سال پیشه تازه قهوه ای هم هست... یه جاش سوراخ شده یه جاش رنگش رفته..نمیدونم چیکار کرده! من 5ساله ازدواج کردم همه وسایلام نو هست.. نه شکستگی نه رنگشون رفته..تختم..روتختیم..خیلی هم مثل بعضی از فامیلامون تمیز نیستم... ولی این یخچالشم طبقه هاش شکسته!! اخه مگه مال دشمنه مال خودته دیگه! یکم با حوصله و دت استفاده کن..مگه وحشی هستی!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من مهندس کامپیوترم  سنتی باهم ازدواج کردیم یعنی معرف داشتیم اینقدر بهم خیانت کرد مهریه و نفقم ...

آخییی

تیکر بارداری نیست 🥀منتظر برآورده شدن آرزومه آخرین امیدم تا این روز هست 
2706