2737
2739

حرارت درونی ندارم و سرمایی هستم ،عرق کم میکنم ،تشنگی کم ،استرس زود میگیرم و بدنم یخ میکنه ،بعضی وقتا زود جوش میارم و عصبی میشم ،یبوست دارم ،خلط ندارم ،جوش ندارم ،پوستم خشکه ،صبحانه کم میخورم ساعت ۱۰

مایعات کم میخورم ،شبها ۱میخابم و راحت ،فراموشی ندارم ،رنگ پوست سبزه ،ریزش مو دارم ،قد ۱۶۵ وزن۵۳

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوای ایدی طب بهتون بدم بپرسین برا بچه داری

اگر میدونید واقعا کارشون خوبه بفرستید شاید در نهایت به همین طب هم مراجعه کردم

من انواع و اقسام دارو و آزمایش و سونو و عکس رنگی انجام دادم. همسرم هم دارو زیاد مصرف کردن هم گیاهی هم شیمیایی. 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2731
....: #فرم_مزاج_شناسی 1️⃣ گرگرفتگی ، گرما ، حرارت درونی دارید ؟ 2️⃣ زیاد عرق میکنید ؟ 3️⃣ تشنگ ...

من ۶ و ۷ رو دارم صبحونه هر ساعتی بیدارشم میخورم ولی بیشتر ساعت ۱۰ شبها دیر میخوابم و سخت ولی حافظه م خوبه رنگ پوستم سفید و گندمیه قدم یک و ۶۰ وزنم ۵۵ وسط غذا آب میخورم باردارم نشدم

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
2738
ZAHRAJMALI

ممنون

راستی به من گفتید غلبه صفرا و سودا دارم. 

الان گرم و خشک محسوب میشم یا تر و سرد

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2706