2733
2739
سلام دوست عزیز

ماساژ لگن و شکم با روغن‌های گرم و منقبض کننده مانند روغن بادام تلخ، روغن دارچین و روغن زنجبیل

– ماساژ روزانه زیر شکم تا پهلوها

– استفاده و نوشیدن دم نوش­‌های بابونه، سداب، زیره، پنج انگشت، آویشن و پونه

– پرهیز کردن از مصرف غذاهای سرد و تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115491635]سلام دوست عزیز[

– دوری از ماندن در فضاها و مکان­‌های سرد و مرطوب

– مصرف هر صبح آب ترب سیاه به مدت چند روز

– مصرف مخلوط تخم گیاه مورد و تخم تره

– مصرف مخلوط دم کرده سنبل الطیب با عسل اسطوخودوس

ماساژ لگن و شکم با روغن‌های گرم و منقبض کننده مانند روغن بادام تلخ ، روغن دارچین و روغن زنجبیل ...

سلام اون دم نوش ها همگی باهم یا جدا جدا؟؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728

از دیروز اومدم خونه مامانم فقط ولو هستم تو اینترنت داداشم میره میاد میگه خخخخ

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
سلام عزیزم صبح وبعدظهروشام جایگزین چایی 

همه باهم مخلوط بشن؟؟؟

2740
خخحخخخ زایمان بدداشتی؟؟

زایمانم مال حدود سه سال پیش هست بله خیلی بد بود من نمی دونم چه اصراری هست به طبیعی مثلا بیمارستان خصوصی رفتم به منکه رسید گفت حتما طبیعی دکترم. خیلی بد در اومد البته. کمی بدشانسی هم اوردم

الان اومدم مهمانی خونه مامانم

خیلی به خودت فشارآوردن خاک توسرشون باکارشون

آره. آخرم با دستگاه پسرم رو کشیدن بیرون تو کانال گیر کرد بعدش مجبور شدم چن. بار برم پیشش ازش پرسیدم گفت نداری دو تا دکتر دیگه رفتم اونا میگن داری ولی چون اذیتت نمی کنه پیگیری نکن

اسمش زایمان بود بعدش رحمم زخم شد نمونه برداری فلان آخرم سوزوند برام نمونه برداری لازم نبود الکی برد. اتاق عمل فقط پول بکشه بیرون اینا رو بعدا فهمیدم که لازم نبوده 

آدم می مونه چی بگه 

بایدشکایتشون میکردی 

بنده خدا به هیچ وجه نمیتونی چیزی گردن دکترا بندازی کمیسیون پشتشون هست ازین بدترا کردن کسی نتونسته جلوشون وایسه

2706