2737
2739
عنوان

چمدون خریدم پشیمونم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره عروس جان ،انقدر آدم تو زندگی های الان به چمدون نیاز نداره با این وضعیت اقتصادیمون مسافرتمون کجا بود، حالا انشاالله بعدا میخری بازم، ولی من دو سال پیش که عروسیم بود ،دوتا چمدون برداشتم یکی متوسط یکی بزرگ، ولی کری آن برنداشتم 🙃چون نیاز نبود

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩
2731
2740
من یک متوسط گرفتم یک بزرگ جفتش لازمه برای یکیتون رو متوسط بردارید اگه دوتا فقط میخرید

نه یدونه تصمیم داشتیم بخریم ک بزرگ خریدم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ع یادش بخیر روز آخر خابگا با دوستم رفتیم چمدون این رنگی خرید برا وسایلاش قشنگه که

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
نه یدونه تصمیم داشتیم بخریم ک بزرگ خریدم

پس حتما همین رو نگه دار اصلا عوضش نکن انشالله بعدا وضعتون بهتر شد یک متوسطم میخری برای سفرای تک نفرتون به کارمیاد وگرنه دونفره بخواین برید همین کاربرد داره نه متوسط

پس حتما همین رو نگه دار اصلا عوضش نکن انشالله بعدا وضعتون بهتر شد یک متوسطم میخری برای سفرای تک نفرت ...

منم اخه بعد عروسی قراره دور باشم از خانوادم گفتم خب بزرگ واسمون بهتره ولی یکم دو دل شدم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706