2737
2739
واقعاا فقط ناراحت کنندس یا نکته مثبتم داره؟

دونستن اتفاق خوب جلوجلو آدموخوشحال میکنه ولی اتفاق های بد دونستنش چه فایده داره بغیرازاسترس وناراحتی

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
مامان منم داره بازه😭😭😭خیلی اذیت میشه اون همه چیوتوخواب میبینه مرگ عزیزاشو همه چیوهمه چیو همیشه نا ...

عزیزم روش تمرکز نکنه، با بی خیالی طی کنه به نداهای درونی‌ش بی تفاوت باشه، سعی کنه تصور کنه که یه هاله ای دور مغزش هست که اجازه ورود و خروج هیچ انرژی رو به مغزش نمیده 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
بعد میشه بگی چطوری بازش کرده؟

مااصلانمیدونستیم چیه چندساله هرخوابی میبینه موبه مو توواقعیت اتفاق میفته انقداینوراونورگشتم فهمیدم چشم سومه اصلانمیدونیم چجوری بازشده😐😐😐

2740
عزیزم روش تمرکز نکنه، با بی خیالی طی کنه به نداهای درونی‌ش بی تفاوت باشه، سعی کنه تصور کنه که یه هال ...

بیچاره توخواب چجوری انرژی هاشو کنترل کنه مثلا بهشم که فک نمیکنه بازم اتفاق میفته مثلا یه اتفاق بدی میوفته بعدش میگه من دیده بودم ولی ازترسم نگفتم 

بیچاره توخواب چجوری انرژی هاشو کنترل کنه مثلا بهشم که فک نمیکنه بازم اتفاق میفته مثلا یه اتفاق بدی م ...

خب اون خوابا نتیجه افکار روزانه هست گلم، باید چاکرا ها رو ببنده و راهش اینه که روشون تمرکز نکنه در طول بیداری 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706