2733
2739
عنوان

پختن قیمه لپه دیر پز

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 24 پست
اخه خوب لعاب نمیندازه اونجوری

یکی از فامیلامون واسه لعابش یه تیکه کوچیک سیب زمینی میندازه داخل خورشت آخر کار سیب زمینیو له میکنه دوباره میریزه داخل خورشت

من خودم داخل زودپز میذارم یک ساعته میپزه

لپه رو قشنگ بشو بعد جداگونه بزار اب جوش بیاد بعد همون اب جوشو بریز روی لپه تا قشنگ خیس بخوره یک روز بعد جدا تو ی قابلمه دیگه بزار بپزه 

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

لپه وقتی خیس میشه جدا از اینکه باعث میشه زود پخته بشه. .ازش یه بوی خیلی بدی خارج میشه...چند بار آبش عوض کنی که عالیییییی 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
اخه مشکلم دیر نرم شدنشه  یسری قیمه گذاشتم از ساعت دو ظهر تا ۹ شب لپه هاش هنوز یکم سفت مونده بود ...

برو‌بیرون‌یه‌کیلو‌لپه‌بخر‌این‌لپه‌دیگه‌کهنس‌که‌نمیپزه‌من‌از‌

فروشگاه‌کوروش‌میخریم‌همه‌ی‌حبوبات‌رو‌یعنی‌عالیه‌همین‌که‌تو‌آب‌میریزم‌میپزه‌مارک‌آذوقه‌همیشه‌میخریم‌😍😘

2740