2737
2734
عنوان

دلم میسوزه واس خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 45 پست
متولد 79 هستی آخه سنی نداری که چرا اینقدر دم از اجبار میزنی والا اینجور که میگی تمومش کنی بهتره&nbs ...

دقیقا یطوری میگه انگار 3 تا بچه داره .... 

من به یقین میگم فایده نداره ادامه با همچین مردی و همچین ماجرایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس جدا شو وقتی امیدی نیست عمرتو هدر نده

کاش میتونستم یبار گفتم میخام جدا شم مامانم میخاست بکشنم بخدا اونا فک میکنن من مقصرم من بزرگش کردم ای منم ک سخت میگیرم 

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  
کاش میتونستم یبار گفتم میخام جدا شم مامانم میخاست بکشنم بخدا اونا فک میکنن من مقصرم من بزرگش کردم ای ...

پس اگه نمیشه کنار بیا با این موضوع ولی مطمئن شو که دوستت داره بعد قبولش کن 

مردادی ها جذابن مخصوصا اگه خانوم باشن 😊😊
۱۴ سالم بود تو اولین نامزدیمنمیبخشم باعثو بانیشو  الانم ۱۹ سالم

من جات بودم فعلا دور ازدواج خط میکشیدم همینه دیگه زیر 20 دو تا نامزدی ناموفق داشتی فقط بخاطر اینه که هنوز به بلوع لازم برا انتخاب همسر نرسیدی به خدا قصدم توهین بهت نیستا ولی برای چی تو 19 سالگی به جا اینکه به فکر هدف هاتو و پیشرفت تو زندگیت باشی باید استرس اینو داشته باشی که وای اگه اینم بهم بزنم دیگه کسی سمتم نمیاد؟

حتنا مشاوره خوب برو لطفا

موفق باشی

2740
من جات بودم فعلا دور ازدواج خط میکشیدم همینه دیگه زیر 20 دو تا نامزدی ناموفق داشتی فقط بخاطر اینه که ...

بخدا من اصن همچین فکری نمیکنم اصلن ازدواج برام مهم نیس 

از حرف اطرافیاتمو غصه خوردن پدرمادرم میترسم همین

سلام دوست عزیز. اینکه نامزد شما قبلا با کسی در رابطه بوده تا زمانی که وارد زندگی اکنون شما نشه مشکل ساز نیست. اما اینکه نامزدتون رو دوس ندارین و با اون حالتون خوب نیست نشون میده شما برای ازدواج با این فرد تناسب ها رو چک نکردید. کاش بیشتر توضیح می دادین چند وقته میشناسین ایشون رو و چطور آشنا شدین . در هر صورت پیشنهاد من اینه که قبل از اینکه رسما نامزد کنید ببینید تناسب جذابیت، فردی و خانوادگی و  جنسی و در نهایت مالی  رو باهم دارید یا نه و برای آشنایی یک ازدواج حداقل 6 ماه تا یک سال نیاز هست که با هم وقت مفید داشته باشید. 

من سرلک هستم و کارم مشاورست. اگه دوست داشتین با من صحبت کنید به این شماره تماس بگیرید. 02142258
سلام دوست عزیز. اینکه نامزد شما قبلا با کسی در رابطه بوده تا زمانی که وارد زندگی اکنون شما نشه مشکل ...

درسته ک گذشتش ب من مربوط نیس کلی اینک تا چند ماه بعدنانزدی منو ب اسم اون دخترصدا میزد نشون میده ک بش فک میکرده یا حتی باهاش رابطه داشته هنوزم.ما سنتی ازدواج کردیم و فامیل هم نیستیم ینی تا قبل نانزدی همدیگه رو نمیشناختیم

من دوسش داشتم ولی خیلی جاها زد تو ذوقم ک باعث شده ازش دور بشم 

درسته ک گذشتش ب من مربوط نیس کلی اینک تا چند ماه بعدنانزدی منو ب اسم اون دخترصدا میزد نشون میده ک بش ...

بهتره باهاش رودررو صحبت کنین

من سرلک هستم و کارم مشاورست. اگه دوست داشتین با من صحبت کنید به این شماره تماس بگیرید. 02142258