2737
2739
عنوان

خانم ها از این دوتا کفش کدوم خوبه بگیرم برا سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 46 پست
بچت دختره لطفا کفش عروسکی بخر این مدلا خوشگل نیستن انگار کتونی پسرونه رو رنگ صورتی زدن

قرمزه صورتی نیس که بعدم پسره بچه ام

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستیه شیک تره وبیشتر باب دل بزرگترها

چپیه بچگونه تر و احتمالا بیشتر باب دل بچه است 

من بودم چپیه رو میخریدم و چون وقت برای مدل های بزرگتر پسند زیاده 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2731
اینا خیلی بزرگن اخه.  پاپوش بخری بهتره اینا چند سال دیگه به دردش میخورن که قدیمی میشه

پاپوش گرفتم اینو بگیرم برا وقتی راه افتاد دیگه پاپوش ها ش کوچیک هستن بچه راه بیفته پاش نمیشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
راستیه شیک تره وبیشتر باب دل بزرگترها چپیه بچگونه تر و احتمالا بیشتر باب دل بچه است  من بو ...

چپی صدا میده صوتی هستش

2740
پاپوش گرفتم اینو بگیرم برا وقتی راه افتاد دیگه پاپوش ها ش کوچیک هستن بچه راه بیفته پاش نمیشه

خرگوشی بخر .سلیقم خوبه ها.واسه بچه ها این چیزا بیشتر جذابه .اونها مثل بزرگا نیستن که

خوشحالی یعنی ....
اسی قیمتش چنده؟ من دیروز یه کتونی واسه پسرم خریدم ۱۲۰ تومن

جفتش قیمتش یکی بود 45دونه ای

چپی صدا میده صوتی هستش

ای جاان بچه ها چه ذوقی میکنن از راه رفتنشون ...

دیدم خیلی راه میرن ذوق کفشهاشون رو میکنن هی دوقدم میرن هی نگاهش میکنن😍😍😍

من کفش نخریدم میخوام خودش بیاد با خودش برم بخرم

ولی از این چراغ دارها و سوتی ها میخرم حتما براش ذوق کنه ولذت ببره.... بچه کوچیک مدل نمیشناسه ک ... 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
چه خوب از کجا؟ تهران؟

نه قم

به نظرم خرج خیلی اضافه است هر وقت بچه راه افتاد میبری بیرون با ذوق براش خرید میکنی 

2706