2733
2739
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست
مرمری جان دفعه دیگه کاسه بذار حداقل دوطرفش اندازه هم باشه😁

قیچی رو انداختم رفت

میخام بزنم تو کار مو خرگوشی بستن😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرمری جان غذا خوردن پسرت بهتر شد؟قد  و وزنش پیشرفتی کرد؟ تو تاپیکهای مختلف میگفتی از گل پسرت ت ...

خوردنش بهتره خداروشکر

ولی قدو وزن نه😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
قیچی رو انداختم رفت میخام بزنم تو کار مو خرگوشی بستن😂

این کارا رو نکن با بچه پس فردا یه عروس برات میاره مادره فولاد زره که تلافی دربیاره ها😂😂😂😂

بعد بیا اینجا برامون تاپیک عروس بزن😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2731
یه کاری بهت یاد بدم اون کار رو انجام بده پسر منم میترسید دسته تیغ ابرو داری؟ جلوی موهاش رو یه تیک ...

میترسم این کارو کنم کلا آخلاتون بود تو فیلم یوزارسیف اون شه😂😂😂

این کارا رو نکن با بچه پس فردا یه عروس برات میاره مادره فولاد زره که تلافی دربیاره ها😂😂😂😂 بعد ب ...

تو بگو بزرگ شه زن بگیره  بره پی کارش تاپیک سجده شکر میزنم😁😂😂😂😂😂

2738
ان شاءالله ک قد و وزنشم پیشرفت کنه مامانی. الان قد و وزنش چقده؟

قدش ک همون ۹۳ وزنشم۱۱و خرده ای

شما نی نی داری

چتدسالشه

میترسم این کارو کنم کلا آخلاتون بود تو فیلم یوزارسیف اون شه😂😂😂

😂😂😂😂

داداشم بهم یاد داده

پایین موهای خودت امتحان کن دستت بیاد منظورم چیه

اینجوری چند وقت دیرتر میبریش ارایشگاه

ولی زود به زود رفتن باعث میشه زودتر عادت کنه

خوراکی که خیلی دوست داره قایمکی بدین به آرایشگر تا اون بهش جایزه بده

خودت هم نرو

قبلش هم نگید کجا میبرینش

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
تو بگو بزرگ شه زن بگیره  بره پی کارش تاپیک سجده شکر میزنم😁😂😂😂😂😂

من دلم میخواد ببینمت بیا با هم بریم بیرون😂😂😂

البته بیشتر پسرتو😁

حالا شاید پسندیدم یه دختر براش اوردم😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

بیخیال بابا،درمیاد دیگه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2706