2752
2734
عنوان

انواع فینگرفود خانگی، سالاد، دسر و شیرینی برای مهمانی های شما

| مشاهده متن کامل بحث + 10361 بازدید | 46 پست
خیلی سعی کردیم قیمت ها واقع برای سفارش دهنده ها به صرفه در بیاد. برای اینکه ایده بهتری داشته باشین. مثلا این نوع فینگر فودی که عکسش رو اینجا میذارم، در سینی های سفارشی ما 32 تا جا میشه. (یعنی تقریبا همین تعدادی که توی این عکس هست) قیمتش هم 55 هزار تومن .... کیفیتش هم عالی! بده؟ اسلایس مرغ و پنیر، 55 هزار تومان
شماره تماس: 0912.509.1.502
یه توضیح هم بدم. من خود خانم مهسا عسگری که استاد کلاس ها هستند نیستم. ولی این غذاها رو همه از نزدیک دیدم و خوردم و حال کردم. به همین خاطر با خیال راحت ازشون تعریف می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مریم جون. مواد داخل هر کدوم از غذاها یا دسرها با هم فرق داره خب. اگر جزئیات بیشتر در مورد هر کدوم میخواین تماس بگیرین لطفا. ما هنوز سایتمون رو طراحی نکردیم که بتونیم هر محصول رو با اطلاعات کاملتری معرفی کنیم. در مورد آدرس هم اگر سفارش بدین با آژانس براتون به منزل می فرستیم یا البته خودتون هم می تونید تشریف بیارین بگیرین. ما حول و حوش پاسداران هستیم. اگر خواستین تلفنی آدرس دقیق رو خدمتتون میگیم
نان های قیفی پر شده با سس سوسیس و پنیر یا هر سس دیگر، هر عدد 4 هزار تومان نان های قیفی را خالی هم می توانید سفارش دهید و خودتان آنها را پر کنید. قیف های خالی هر عدد 1500 تومان
2706