2737
2739
عنوان

پریود رو چجوری به دخترم توضیح بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 13117 بازدید | 127 پست
نه اجی هنوز اقدامم ورزشم میکنم چن روز دیگه باز میرم دکتر ببینم چی میگه

اشکالی نداره تا عید مانکن میشی و باردار ایشالااااا یه مامان خوشششتییپپپپپپپ خوش هیکل  ک نی نی بهش افتخار میکنه❤😍😍😍😍😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من از بچگی میدونستم 

شاید از وقتی ابتدایی بودم اولین باری که پریود شدم دوم راهنمایی بودم خیلی عادی تازه درد هم نداشتم 

مامانم بهم گفته بود هر وقت شدی دستت و بزن تو نمک سه روزه میشه و سه روزه هم شدم 😂😂😂

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو در بدن خانوم ها یه اتفاقی میفته برای اینکه بعدا بتونن نینی دار بشن  همه خانوم ها این دو ...

ببخشید ی سوال ...قدتون چنده؟پریودی روی قد تاثیر میزاره؟؟؟؟

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

چیه هی میگین خون کثیف؟؟؟ خونش کثیف نیست و مثل بقیه خون هاییه که از بدن خارج میشا. الکی برای بچه وضعیت چندش تساز استارتر. بگو خون اضافی نه کثیف!! و نوشته های اون دوستمون از مهشید ابارشی هم عالیه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2738
عزیزم میشه بپرسم قدتون الان چنده چون شنیدم بلوغ زودهنگام باعث کوتاهی قد میشه

نه قدم 160 هست

اما وزنم از اول زیاد بود 

الانم وزنم بالای 90 کیلو 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
مرسی اجی خوبم از حرفات روحیه گرفتم ❤❤❤❤❤انشالا هرچی از خدا میخای بهت بده

فدات شم عزیزم 😘😍😍😍😍😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706