2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن پسرا 2 سال میرن سربازی 20 سال خاطراتشو تعریف میکنن...خاطرات سربازی و دانشگاه شوهر من تموم نمیشن ...

شوهرم ۷سال مرز و طبس بوده خاطراتش فوق العاده جذابن آخرش من گریم میگیره اینقده شرایطش سخت بوده

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2731
شوهرم ۷سال مرز و طبس بوده خاطراتش فوق العاده جذابن آخرش من گریم میگیره اینقده شرایطش سخت بوده

اوخی...ولی شوهر من همش در حال مسخره بازی و اذیت بوده...ایشالا سختی هایی که تو سربازی شوهرت تحمل کرده ده برابر راحتی تو زندگیش بیاد

اوخی...ولی شوهر من همش در حال مسخره بازی و اذیت بوده...ایشالا سختی هایی که تو سربازی شوهرت تحمل کرده ...

تو سربازی نبوده مامور نیروی انتظامیه الان مرز نیست ولی بازم شرایطش سخته

پسرم میگه دوس دارم خدارو ببینم باهاش حرف بزنم،میگم چی میخوای بگی ؟ میگه پیشش برم حرفا خودش میاد😂😂 ...

اخیییی عزییز   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
تو سربازی نبوده مامور نیروی انتظامیه الان مرز نیست ولی بازم شرایطش سخته

اها گفتی 7 سال...میدونم چی میگی.بابای من هم نظامی بود بعد هر جا میرفت ما رو هم میبرد مامانم طاقت دوریشو نداشت.فک کن تو جنگ ما کردستان بودیم لب مرز

2738
اها گفتی 7 سال...میدونم چی میگی.بابای من هم نظامی بود بعد هر جا میرفت ما رو هم میبرد مامانم طاقت دور ...

خدا حفظشون کنه