2737
2739

من ظاهرا راهی جز ای وی اف ندارم البته با کلی دردسر قبل وبعدش که بماند...

توی شهر ما فقط یه مرکز نازایی هست که اکثرا میرن شهرای دیگه منم موندم نمیدونم تو شهر خودم مراحل درمانمو انجام بدم یابرم تهران البته دکتری که اینجا تحت نظرش هستم فقط رو نازایی کارمیکنه وظاهرا دکتر خوبیه

برای اقدام باید فواصل زمانی نزدیکی پشت سر هم باشه یا نه؟ به چه صورت صحیحه؟ من کلا شوهرم ناتوانایی ج ن س ی داره نمیدونم با این اقدام چند صد دوز یک بار ما جواب میده یا میشه اسمشو گذاشت اقدام؟

من تا به این تصمیم برسم خیلی طول کشید اون وقت دیگه زنانی برا از دست دادن نداشتم به خاطر همین رفتم ته ...

شما کدوم شهر بودی؟؟؟؟؟

بنظرتون اینجور مواقع تو شهر خودش باشه بهترنیست؟؟دوریه راه شرایطو سختتر نمیکنه؟؟؟

مثلا بعد انتقال بودن تو مسیر اشکالی براتون نداشت؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی میترسم از ادامه درمانم خیلی انقد ک نمیتونم خودمو راضی به ادامه درمانم کنم لطفا برام دعا کنید دوستان 

دلم ی اتفاق خوب میخاد از جنس معجزه های خالق بی همتا، همان معجزه ای منتظرش هستم😔
2731
برای اقدام باید فواصل زمانی نزدیکی پشت سر هم باشه یا نه؟ به چه صورت صحیحه؟ من کلا شوهرم ناتوانایی ج ...

عزیزم بهتره بری دکتر برات سونو تشخیص زمان تخمک‌گذاری بنویسه اینطوری با دونستن زمان دقیق تخمک گذاری میتونی با اقدام کمتر نتیجه مطلوبتری داشته باشی

چرا میترسی ؟؟؟چی باعث ترست شده؟؟؟؟

توی ای یو ای شدم ک ها خیلی درد کشیدم تا جایی که گریه کردم از درد منفی شدم دگ نرفتم خیلی میترسم خیلی از تخمک کشی از عمل لاپاراسکوپی 

2740

بعدشم الان کشور تحریم دارو نمیاد داروهای ایرانی هم تاثیر گذار ی مثل داروی خارجی ندارن درصد مثبت شدن پروسه های درمانی کم شده 

توی ای یو ای شدم ک ها خیلی درد کشیدم تا جایی که گریه کردم از درد منفی شدم دگ نرفتم خیلی میترسم خیلی ...

بخدا توکل کن اینطوری که نمیشههه

بنظرم باید خودتو قوی کنی

ازهرچی بترسی.....نترس هیچوقت ازهیچی نترس؛به تهش فکرکن 

نمیدونم ذهنم خیلی بهم ریخته س هی میگم بابا تا اینجا هر چیزی از عکس رنگی تاچ ها ک تحمل کردم اینام روش ولی نمیتونم خودمو قانع کنم

بعدشم الان کشور تحریم دارو نمیاد داروهای ایرانی هم تاثیر گذار ی مثل داروی خارجی ندارن درصد مثبت شدن ...

به چیزای منفی فکرنکن اگه نخواد بشه با داروهای خارجی هم نمیشه

2706