2737
2739
عنوان

قیمت مسکن سال اینده چی میشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13775 بازدید | 286 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خونه راكده خريد و فروش نميشه اما مستاجر بيچاره كه نميتونه بگه نه راكده من رهن و اجاره اضافه نميكنم اتفاقا بايد بيشتر رهن و اجاره بده كه راكد بودن براي صاحبخانه و املاك جبران بشه 

این نیز بگذرد
دقیقا سومالی.

آخه سومالی نه نفت داره نه گاز اگه همچین وضعیتی داشته باشه طبیعه ... ایران چی آخه؟ چرا ما با این همه نفت و گاز

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
2731

الانم جنگه هاا... جنگ اقتصادی از جنگ جانی بدتره برا ما فعلا.... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2738
جنگ نمیشه... اینا موذی تر از این حرفا هستن 

هیچوقت انقدر مطمئن حرف نزنید که بعدا پشیمون شید از حرفتون 

منم اگه مطمئن نبودم نمیگفتم 

ولی بیخیال مهم نیست 

بچه ها فقط یه توصیه دارم اوضاع بعد این یکم سخت میشه ولییییییییی اصلا نگران خونه و آیندتون نباشید چون همه چی عوض میشه 

شرایطش چیه؟

دقیق نمیدونم ولی اونجور که شنیدم سی یا پنجاه تومن اول میزارین بانک بعد بانک با دست دولت وام میده بهتون با سود ۱۸ درصد.فک کنم ماهی یک و پونصد اقساطش  طی دوازده سال

عزیزم حتما بخرید من ازتمام کسایی که توکارملک هستم پرسیدم میگن گرون میشه

احتمالا فردا معامله کنیم انشاا... دعا کنین برامون منم برای شما دعا میکنم انشاا... همتون خونه دار شین☺😍

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه

خونه گرون میشه ولی کاذبه،یعنی هیچکس نمیره بخره چون جیبها خالیه پس رکود اتفاق میوفته حداقل تا سال ۱۴۰۰ رکود وجود داره،یه سری افراد که نیاز ندارن دست نگه میدارن و با همون قیمت بالا صبر میکنن که به قیمت گرون بفروشن یه سری دیگه که نیاز به پول دارن مجبورن تخفیف بدن و راه بیان با مشتری چون تعداد خریدارها به شدت کمه به علت خالی بودن جیبهای ملت....اما طبق پیش بینی ها رکود تورمی قراره ایجاد شه و این وحشتناکه.یعنی هم کسی نخره و هم قیمتها بالابره....

ینی با این اوصاف من طبقه بالا خونه مادرشوهرم بشینمو دم نزنم.. با آشپزخونه کوچیک؟؟ 😕😕😕 خونه خریدنمون محال شد ینی😔

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
دقیق نمیدونم ولی اونجور که شنیدم سی یا پنجاه تومن اول میزارین بانک بعد بانک با دست دولت وام میده بهت ...

مثل مسکن مهر پای کوه حتما ... تو سرشون بخوره. سود ۱۸ درصدم هست. فقط فکر پر کردن جیب خودشونن

2706