2752
2734
عنوان

مستقل راه نرفتن کودک 2/5 ساله- دیر راه افتادن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 16303 بازدید | 64 پست
عزیزم پسر شما راه افتاد؟ پسرم۱۷ ماهشه مستقل راه نمیره خیلی نگرانم. مشکلی هم نداره کی میخواد راه بر ...

سلام.پسرتون راه افتاد؟منم دخترم یک و نیم سالشه هنوز مستقل راه نمیره...مشکلی هم نداره.از حرفای اطرافیان خسته شدم دیگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام. دوستم حتما الان دترتون دیگه ماشاءالله خانمی شده. پسر من نزدیک دوسالشه راه نمیره. خواستمبدونم د ...

سلام.پسر شما کی راه افتاد؟ دختر منم یک و نیم سالشه راه نمیره.البته خیلی ریزه س بهش نمیاد یک و نیم سالش باشه اما اطرافیان که سنش رو میدونن خیلی کنایه میزنن که نمیتونه مستقل راه بره...دازم دیوونه میشم دیگه.بچه از همه جا بالا میره رو میز و مبل و حنی میز تلویزیون بالا میره اما راه نمیره

سلام عزیزم.بچه تون راه افتاد؟دختر منم راه نمیره مستقل

سلام عزیزم پسر من سه ماهه راه رفتن و شروع کرده الحمدالله...نگران نباش راه میره بخدا من اینقد نگرانش بودن که موهام سفید شده بود اینقد بهش فکر میکردم که نکنه مشکلی داشته باشه انواع دکتر بردیم هی میگفتن مشکلی نداره...یه روز رفتم خونه ی پدرم اونجا داییش گفت شاید از ترسشه راه نمیره گفت اجازه هست عصبانی بشم و داد بزنم سرش که بایسته و راه بره!!!گفتیم باشه خلاصه نگهش داشت سرش داد زد که تکون نخوره!!!!پسرم هی نگاش میکرد و تکون نخورد رو دو تا پاش ایستاد از شدت خوشحالی گریه کردیم بخدااا دیگه کم کم داییش باهاش کرد و قدم هاش رو هم برداشت و راه رفت.. دختر شما چند سالشه

Sسلام عزیزم پسر من ۲ سال و ۳ماهشه ولی هنوز مستقل راه نمیره پسرتون چند وقتش بود راه افتاد؟؟میشه بگید چیکار کردین دارم از عضه دق‌میکنم دکتر هم بردم میگن چون تمام حرکات دیر بوده راه رفتنش هم دیره

Sسلام عزیزم پسر من ۲ سال و ۳ماهشه ولی هنوز مستقل راه نمیره پسرتون چند وقتش بود راه افتاد؟؟میشه بگید ...

سلام عزیزم.پسر شما راه افتاد؟؟😕😕😕منم همین مشکلو دارم با پسرم.راه نمیره چیکار کنم😭😭😭

آره ترسش که خیلی زیاده کلا بچه محتاط و ترسوییه. هر کار خودش دوست داره انجام میده مخصوصا نسبت به راه ...

عزیزم بچتون راه افتاد؟توروخدا به ما هم بگو چیشد؟بچم دیگه دوسالس میخواد بشه راه نیفتاده هنوز

سلام خانما.پسرم ۳ سالشه نه مستقل می ایسته نه مستقل راه میره .تمام آزمایشات ونوار مغز وmriسالمه علت تاخیرشو پزشک ها نفهمیدن .خواهش میکنم اگه شمام این شرایط داشتین تجربه تونو بگین .چون مطمئنم درکم میکنید که خیلی نگرانم

سلام.خبری از راه افتادن پسرت نشد؟بچه منم دو سالش گذشته راه نمیره/

سلام عزیزم،تازه داره راه میره.کاردرمانی حتما حتما ببرش کاردرمانی وخونه ام باهاش خیلی خیلی تمرین کنید وراه ببرش .من دوسالگیش مرتب نبردم کاردرمانی بخاطر کرونا.عقب افتاد.اگه اصفهانین کاردرمانی رهگشا عالی بود

2706