2737
2734
بزن تو نت میفهمی کیه.. بیخیال بابا فقط بچسب به خدا.. ما که هیچگونه اثری ندیدین از هیچ چیزی... اول خد ...

نمیدونم گلم منم اهتقادندارم این دعای اشتی روهم فقط تونت بودخوندم نمیدونم چجوریه..اون ک صددرصد بدون اذن خداهیچی نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ق بونت خدادوشکر لبت خندون شد .... خدایا منو از این نی نی سایتا نگیری .... همه بلند بگین امین

هنوزم دارم‌ میخندم..شوهرم میگه به چی میخندی😂😂😂😂😂

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728
انقد خنده داربود!!!

نمیدونم چرا انقد برام خنده دار اومد😂😂😂

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
هنوزم دارم‌ میخندم..شوهرم میگه به چی میخندی😂😂😂😂😂

دیدین یه دختره تاپیک گزاشته بود عکس ناهارشو خونه دوست نی نی سایتیش؟؟؟دلم دوست میخواد برم خونشون ناهار‌کی دوستم میشه ؟؟؟

در شان خودت رفتار کن نه در شان دیگران 
نمیشناسم ولی میکن کاراش عالیه

سلام عزيزم.من در جريان مشكلاتت بودم.بهتر شده حالت؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
2740
سلام فعلاخوبم دارم روخودم کنترل میکنم که بتونم ازپسش بربیام 

اميدوارم حالت زودي خوب شه دوستم.ميتوني حتما❤️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
دیدین یه دختره تاپیک گزاشته بود عکس ناهارشو خونه دوست نی نی سایتیش؟؟؟دلم دوست میخواد برم خونشون ناها ...

هرکی اونو دیده دلش دوست نینی سایتی میخواد😂😮😂