2737
2739
عنوان

واقعا شما شوهرتونو دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 105 پست
بله من خیلی همسرمو دوست دارم والآن دلم براااش خیلییی تنگه😢

خوشبحالتون😢

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ حسی ندارم. خنثی ام گاهی وقتا دوسش دارم گاهی وقتا نفس که میکشه دلم میخواد بزنم تو دهنش

😂منم چندوقتیه وقتیه خنثام😞نمیدونم چم شده..حسم به همه خنثی شده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
اول ازدواج هم اینجوری بودی ؟ من دوستشون دارم ولی نگران نمیشم براشون

سال اول ن

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
من شوهرم نشده هنوز ولی جونم در میره براش... الان قهریم کلی غصه میخورم و ب روم نمیارم... ولی نمیشه ...

عزیزم من توتاپیک های شقایق باشماآشناشدم امروزخیلی توفکرت بودم معلومه که خیلی عاشقشی

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
من  اوایل نه فقط چون شرایطش خوب بود و دوسم داشت قبولش کردم بعد کم کم عاشقش شدم الان بهترین لحظه ...

کسی ک یسره عیب روت بزاره فوش بده بددهنی کنه اذیتت کنه دلتو بشکنه دلت تنگش میشه؟؟؟

دوسش دارم ولی وابسته اش نیستم..یعنی کلا به پدر مادرمم وابسته نیستم..ی مدتیه واسه همه خنثی شدم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
معلومه که دوستش دارم

پایدارباشید

خوشبحالتون😢

چرا سعی نمی کنی خوش به حال خودتم بشه؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

منم عاشق شوهرم هستم وطاقت دیدن ناراحتیش ندارم واز خدا خواستم پیش مرگش بشم چون نمیتونم زندگی بدون اون تصورکنم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706