2733
2739
عنوان

شاهشطرنجم با حس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 179 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه برا منم بگی 

به خونه ایکه می‌خوام میرسم؟

وضع مالی مون عالی میشه؟

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2728
دیگه حسم نمیاد       بقیه رو فردا میگم بهتون مرسی      

سوال منوج نمیدی؟؟؟؟؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘

عزیزم اگه امروز جواب دادیم در مورد منم بگید,من باردومه ازدواج میکنم با ی پسرمجرد خودم از ازدواج قبلی ی دختر دارم خانواده شوهر فعلیم راضی نبودن و منو نمیخوان خودمون ازدواج کردیم حالا میخوام بدونم باهام خوب میشن یانه?شوهرم دوستم داره عشقمون پایدار ممنون

2738

سلااااام شاهشطرنج جووون😍😄

ببخش مزاحم شدم خواستم بگم  بنظر شمااا من زود بچه دار میشم یا دیر مثلا کی و اینکه جنسیت بچه اولم چی میشه .

کلا راجع ب من بگو برام☺

ی دنیا ممنون

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃

من که دیگه همه چیزم رو بهت گفتم کی درست میشه😔😔😔

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706