2733
2734
عنوان

چراهمه ی مانتوهاجلوبازن ؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پالتوم جلو بازه😂بابام میگه تنگه؟ میگم نخیر مدلشه 😂میگه موهاتو بذار تو میگم دوساعت درست کردم که ...

اخه 150 دادکف دستم بعدانتطارباهاش چی بخرم منم 80 تومن مانتوروگرفتم 40 تومن کفشارو همه جاگرون وزشت بودن 

2731
منم پالتوم جلو بازه😂بابام میگه تنگه؟ میگم نخیر مدلشه 😂میگه موهاتو بذار تو میگم دوساعت درست کردم که ...

اخه باباتم  قبول میکنه 

بابای من  یه نگا چپ کنه ب موهام یا مانتوم  منظورشو میگیرم دیگه  جیک نمیزنم  😶

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
عزیزم‌خب پارچه میگرفتی میدادی خیاط میدوخت برات.. چه کاریه خودت انداختی دردسر

همیشه میدادم خیاط ولی خسته شدم نمیدونم چراخرشدم 😔بدبختی کفش گرفتمم  نمیتونم کاریش کنم دیگه

اخه باباتم  قبول میکنه  بابای من  یه نگا چپ کنه ب موهام یا مانتوم  منظورشو م ...

منم نگاه چپ کنه زهله ترک میشم😂ولی خب زبونم درازه😂إون روزی خواهرزادم شلوار کوتاه پوشیده بود تاساق پاش گفت این چیه پوشیدی گفتم بابا الان اگه زمان شاه بود پاچه هاش نصف این بود 😂خواهرزادمم نه گذاش نه برداش گفت شرتک میپوشیدم شلوارچیه

2740
همیشه میدادم خیاط ولی خسته شدم نمیدونم چراخرشدم 😔بدبختی کفش گرفتمم  نمیتونم کاریش کنم دیگه

خب دیگه کاریع که شده.. حالا از زیرش یه لباس بلندو یه ذره گشاد بپوش مامان بابات کمتر گیر بدن

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
عزیزم ناراحتی نداره چر قزن نمیزنی نمخواد بدی خیاط خودت یا مامانت قزن بزن بهش اگه تابستون باشه یه ...

میگم ک بهم نمیرسه ک قزن بزنم خیلی جلوبازه 😔صب میبرم سایزبزرگترشوببینم نداره

چون جلوباره بابام گف تنگه حالاصب میبرم سایزبزرگترش رومیگیرم  اگ داشته باشه

میگم ک بهم نمیرسه ک قزن بزنم خیلی جلوبازه 😔صب میبرم سایزبزرگترشوببینم نداره

سیلور چی در حد سیلور هم نیست. مدلش نمدونم اگه حالت خشک وامیسته سیلور براش خوشکله. خودم یکیش دارم زیرش بافت میپوشم سیلور میزنم

2706