2733
2734
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا تهرانی هستید یا کرد و لر و ترک و...؟ 🌸

نه جد اندر جد تهران 🌹

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
شبیه این بود ولی قشنگ تر با دستبند وگوشواره 

امبارکش باشه❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

چقد خوبي شما ،، انشاالله اينا بياد تو زندگيت ،دل يکي يو که به قول شما به اميدي شوهر کرده رو شاد ميکنيد ، ميدوني هديه بيشتر ارزش معنوي داره تا مادي 

کاشکي همه خواهر شوهرا مثه شما گل باشن

2740

کاش انقد به همدیگه نگیم خوشبحالت!! خوشبحالش!!!

اصلا حس خوبی به این کلمات ندارم.البته ببخشید دوستان❤

استارتر اگه سلیقه شو میدونید، لباس و کیف هم واسه یلدا خوبه.

من که هنوزم لباسایی که واسه یلدا برام اوردن رو  دوست دارم😊

خونشون اهوازه میگم ضایع نیست پالتو ؟به دردش میخوره؟

اوه راس میگی اونجا گرمه خب خریدای دیگه کنید براش شلوار شال کیف کفش مانتو ازینجور چیزا اخه خودم میخام پالتو بخرم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

خوشبحال عروستون😔😔من ی ساله نامزدم و عقدیم هنوز پاگشا دعوتم نکردن ،منم پامو نزاشتم خونشون ،کلا خانوادگی گاون از همون نامزدیم تا حالا هر عیدی ک میشه دریغ از ی روسری ک برام بیارن،فقط نامزد بیچارم خودش دستمو گرفت برد طلا فروشی هشت ملیون برام دوتا النگو گرفت ،ایشالا همیشه باهم خوب بمونید

2706