2752
2734
انشالله عزیز ☺☺☺

هر موقع تاپیک زدی منم تگ کن خوشحال میشم   

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بیبی زدم عزیزم منفی بود.من از ۶ ماهگیه پسرم پری میشم.الانم ۲۲ ماهشه چند روزه از شیر گرفتمش.پری هام ه ...

اگه نزدیکی بدون جلوگیری داشتی احتمالش هست عزیز بازم برو از بده خیالت راحت بشه من که دل تو دلم نیس تا جواب از بگیرم 

واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بی بی چکهام همه منفی بودن اما ازمایش مثبت نشون داد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم بی بی چک سه تا زدم همش منفی بود از دادم شما الان بارداری

نه بابا. من دخترم الان نزدیک پنج سالشه 😃.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خدا واست حفظش کنه 🙂🙂

فدات، انشالله شما هم بچه ی خودتو بغل کنی عزیزم. 

من بخوام یکی رو درگیر کنم. میگم انشالله بچه دار بشی 😂😂😂 خواهرم میگه تو کلا معنی نفرین کردن رو زیر و رو کردی😂😂😂

فدات، انشالله شما هم بچه ی خودتو بغل کنی عزیزم.   من بخوام یکی رو درگیر کنم. میگم انشالله ...

خدا از دهنت بشنوه ایشالله عزیز من منتظر جواب از هستم پنجشنبه میاد ☺☺☺

خدا از دهنت بشنوه ایشالله عزیز من منتظر جواب از هستم پنجشنبه میاد ☺☺☺

انشالله 

روز موعدم علائم پری نداشتم تا امروز من بیشتر وقتا اول پری هیچ کمر درد یا دل درد ندارم یکی دو روز بعدش علائم میاد کسی تا اینجوری بوده😢😢

منم نمیدونم چرا پری نمیشم.۱۲ روز گذشته بیبی هم منفیه.علائم پری هم ندارم.دارم دیوونه میشم از بلاتکلیف ...

ایشالله بارداری عزیز اگه جواب تست مثبت شد همینجا بگو خوشحال میشم خبر مامان شدنتو بدی😚😚😚😚

2706