2733
2739
شوهر من خیلی خسیسه البته اینم بگم ما فقط یه زمین خریدیم اونم تازه ... و یه ماشینم خریده 7 ماهه رفتیم ...

خب پس حالا وقت داری

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مرد باید خودش بخواد.من هیچ وقت به شوهرم نگفتم چیزی بنامم کن.خودش این کار میکنه حتی کل حقوقش می ...

اخه میدونی یه بار رفته بودیم خونه مادرش اینا،مادرش ازین پیزنای بی سواد و نفهمه ... برگشت گفت ما رسم نداریم چیزی بنام زن کنیم 

شوهر من خیلی خسیسه البته اینم بگم ما فقط یه زمین خریدیم اونم تازه ... و یه ماشینم خریده 7 ماهه رفتیم ...

اگه فقط چون بنامت نمیزنه میگی خسیس، درست نیستا

خسیس برا خرج کردن هم خساست داره 

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2731

خوب انشالله به نامت میزنه من الان 20 سال از عقد و ازدواجمون میگذره منم اوایل که نزد بعد از چند سال البته اینم بگم شوهرم من دهن بینم هست خیلی کافی دو سه تا بگن برا چی خونه به نام زنت زدی یا چقدر زن ذلیلی اونوقت شده خونه رو بفروشه بعد یکی دیگه بخره اونو دیگه به نام من نزنه 

اخه میدونی یه بار رفته بودیم خونه مادرش اینا،مادرش ازین پیزنای بی سواد و نفهمه ... برگشت گفت ما رسم ...

بی سوادو نفهم!!!!مادر همسرته جانم

بو سینمیش قلبیمین احتیاجیسان...💔❤
2740
اخه میدونی یه بار رفته بودیم خونه مادرش اینا،مادرش ازین پیزنای بی سواد و نفهمه ... برگشت گفت ما رسم ...

من بودم همونجا به خنده میگفتم چه رسم مسخره ای

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منم رفتم به مادرم گفتم مادرم گفت بهتر ... اونم پس به اموال تو نباید چشم داشته باشه ... به شوهرم گفتم پس توام به اموال من کار نداشته باش گفت من چشم ندارم به مالت هرچی داری مال خودته با لبخند گفت

کسی که انقدر ضد زن هست که میگه خدا بهت پسر بده ... زن اِله مرد باید بعد از مرگ زنش درجا زن بگیره آدم ...

شاید داره از سادگیش میگه نه از روی سیاست،از الان باهاش سر لج بیوفتی خودت اذیت میشی سالهای بعد

بو سینمیش قلبیمین احتیاجیسان...💔❤