2733
2734
ب نظرم هرچی وزن بالا باشه بهتره چون موقعی که دندون داشته باشن خیلی ضعیف میشن

اره طفلیا. ولی شیرزنی هستیا الان بچه ها اندازه قاشقن😂😂 احتمالا ژنتیکی هم درشتید

چون مادر منم بچه هاش درشت و قد بلند بودن الانم ما قد بلندیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید باورت نشه ما همه جثه هامون کوچیک خودمم بیست سالمه

طبیعی آوردی؟

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
منم بستنی و این چیزایی ک گفتی رو خیلی میخوردم ولی دلستر کم چون خودم دوست نداشتم.شیروخرما هم آخرشب.۴۳ ...

شیر و خرما آخر شب خیلی عالیه من خودم شبی دو لیوان با ده دوازده تا هر شب حتما میخوردم

2738
شیر و خرما آخر شب خیلی عالیه من خودم شبی دو لیوان با ده دوازده تا هر شب حتما میخوردم

منم😄

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
آره رحمم باز نشد

واااای من طبیعی آوردم 😭😭😣😣😥

منم بستنی و این چیزایی ک گفتی رو خیلی میخوردم ولی دلستر کم چون خودم دوست نداشتم.شیروخرما هم آخرشب.۴۳ ...

منم بچه تپلی میخوام. البته ما درشتیم بخاطر همین مامانم لباس سایز صفر نخریده

2706