2733
2739
عنوان

کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 92 پست
خدای من! خوش به حالت‌! چه قد بلندی! ماشالا! شما هم وزنتون کمه!! اگه پهلو دارید حلقه بزنید یا ورزشای ...

آهان ممنون استارتر به خاطر قد بلندم یه کفش پاشنه بلند نمیتونم پام کنم .من و داداشم ماشالله خدا یه قدی داده که نشه کاریش کرد 🤣🤣😂😂 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
ببخشید آخه باید دونه دونه محاسبه کنم! فک نمیکردم انقد آدم جمع بشه!  فک کردم دو تا تپل میان با ...

ممنون بابت لطفت❤❤❤😘😘

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا تو شهرستان ما رسمه دختر زود ازدواج کنه .خب دختری که سنش کم باشه فک میکنه چیز زیباییه و قبول میکن ...

من خودمم تو روستام اصلا و ابدا همچین چیزی نیست ازدواج تو سن پایین جز بدبختی چیزی نیست ازدواج دختر ۱۵ساله ازدواج یه کودکه😣

2731
قد155 وزن70 سن40 ورزش بعداز ظهر هاتوی خونه میتونم

خب! سلام دوباره 

ببین عزیزم شما اگر روزانه حدود 1500 کالری بگیری وزنت ثابت میمونه 

حالا اگر روزانه نیم ساعت تو خونه برقصی و چیزایی که میگم بخوری وزنت هفته ای یک کیلو کم میشه

فست فود، شیرینی، سرخ کردنی، پنیر پیتزا و چیزایی پرکالری معلوم الحال تا پایان رژیم ممنوع (پیش خودت بگو 2، 3 ماه بیشتر نیست! بعدش خوشتیپ میشم میرم فست فود) 

حالا چیزایی که میخوری: حتما حتما روزانه 8 لیوان آب، که پشت سر هم خورده نشه 

روزانه سه واحد لبنیات کم چرب (هر واحد میشه یه ایوان شیر یا یه کاسه ماست کم چرب) 

2 واحد میوه(هر واحد میوه، تقزیبا به اندارزه ی یک کایه ی کوچیکه، یا مثلا یک سیب یا نصف بیشتر یک موز...) 

2 ظرف گنده سالاد که هروفت دلت خواست میتونی بخوری اما بدون سس، میتونی  یه قاشق روغن زیتون، یا کمی ماست یا آبلیمو استفاده کنی، البته کاله یه سس مایونز 0 کالری داره که اگه اونو پیدا کنی هر چه قدر خواستی 

6 واحد پروتئین که هرکدوم معادل یک کنجه گوشت یا یک فوطی کبریت پنیر یا یک تخم مرغ آب پزه 

و 3و نیم واحد کربوهیدرات که هر واحد معادل یک کف دست نان حجیم یا 5 قاشق برنج یا حبوبات پخنه شده یا 2 بیسکوییت ساقه طلاییه 

من اگه جات باشم همین الان یه کاغذ میذارم جلو و سهمیه ی هر روزه ی نهار و صبحانه و شامو میان وعده هامو مشخص میکنم و با خوشحالی وزن کم میکنم، سلامت و خوشحال باشی

قد ۱۶۵ وزن ۸۴ سن ۲۹ وقت برا ورزش خیلی زیاد وقت دارم اما حالش ندارم😐

سلام عزیزوم! شما با 1700 کالری وزنتون ثابت میمونه، با این رژیم هر هفته یک کیلو وزن کم میکنید 

فست فود، شیرینی، سرخ کردنی، پنیر پیتزا و چیزایی پرکالری معلوم الحال تا پایان رژیم ممنوع (پیش خودت بگو 2، 3 ماه بیشتر نیست! بعدش خوشتیپ میشم میرم فست فود) 

2 واحد میوه(هر واحد میوه، تقزیبا به اندارزه ی یک کایه ی کوچیکه، یا مثلا یک سیب یا نصف بیشتر یک موز...) 

2 ظرف گنده سالاد که هروفت دلت خواست میتونی بخوری اما بدون سس، میتونی  یه قاشق روغن زیتون، یا کمی ماست یا آبلیمو استفاده کنی، البته کاله یه سس مایونز 0 کالری داره که اگه اونو پیدا کنی هر چه قدر خواستی 

6 واحد پروتئین که هرکدوم معادل یک کنجه گوشت یا یک فوطی کبریت پنیر یا یک تخم مرغ آب پزه 

و 4 واحد کربوهیدرات که هر واحد معادل یک کف دست نان حجیم یا 5 قاشق برنج یا حبوبات پخنه شده یا 2 بیسکوییت ساقه طلاییه

ما هم سن و هم وزنیم! بیا پایه باش ورزش کنیم! 

2740
تو گوگل چی نوشته مثلا. دختر برا چی شوهر کردی کی میخواست مجبورت کنه میرفتی شکایتش میکردی

عزیزدلم بهتره کاری به کسی نداشته باشیم ما درجایگاهی نیستیم که بخوایم کسیو قضاوت کنیم...متاسفانه این جور چیزا کم نیست...

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون
62وزن  162قد  سن 47  وزن ایده ال 59  میزان ساعت ورزش پیاده روی یا دوچرخه سواری 3 ...

سلامت باشی ورزشکار! 

من پیشنهاد میکنم که شما هر هفته نیم کیلو وزن کم کنید، چون ورزشکارید و باید مراقب باشید عضله به جای چربی نسوزه، بنابراین:

و 4 واحد کربوهیدرات که هر واحد معادل یک کف دست نان حجیم یا 5 قاشق برنج یا حبوبات پخنه شده یا 2 بیسکوییت ساقه طلاییه

سن 28 من وزنم 67 قدم 157 وزن دلخوام 60 نیم ساعت میتونم ورزش کنم الان چند روزه 10 دقیقه حلقه میزن ...

عزیز دل! با این رژیم و میم ساعت ورزش روزانه شما میتونید هرهفته 750 گرم وزن کم کنید، اگه میخاید بیشتر وزن کم کنید پیشنهاد میکنم ورزش رو بیشتر کنید نه اینکه کمتر بخورید 

و 4 کربوهیدرات که هر واحد معادل یک کف دست نان حجیم یا 5 قاشق برنج یا حبوبات پخنه شده یا 2 بیسکوییت ساقه طلاییه

قد ١٦٠ وزن ٥١ وزن ايده ال ٤٨ چربي موضعي دارم اونا ناراحتم ميكنه

ببینید 3 کیلو واقعا وزن زیادی نیست که نیاز به رژیم داشته باشه، برای چربی های موضعی بهترین کار همون ورزشهای موضعی هستن

قد ۱۵۶ وزن ۵۸ وزن ایدال ۵۰ شکم وپهلو دارم ورزش داخل خونه میتونم انجام بدم بیرون متاسفانه بچه کوچیک د ...

مادر گرامی! :-) 

شما هم همون رژیمی که به دیگران گفتم، از نوع 4 کربوهیدراتی رو استفاده کنید، بهههههترین کار رقصیدن تو خونست، هم وزنتون کم کیشه، هم روحیتون خوب میشه، هم بچتون خوشش میاد 

ببینید 3 کیلو واقعا وزن زیادی نیست که نیاز به رژیم داشته باشه، برای چربی های موضعی بهترین کار همون و ...

خب همت نميكنم ديگه

فقط عذاب وجدان دارم

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست