2733
2739
عنوان

ببینید کار درستی کردم بهش گفتم یا نه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 40 پست
غذایی ک دوسداره بپز.یجوری باحرف از دلش در بیار اگ ناراحت ببود بخندونش بین حرفاتم یجوری بهش بفهمون که ...

غذای مورد علاقش میپزم. همون دیشبم بهش گفتم قرار نبود بهش بگم این حرفا رو چون اگه میخواستم بگم همون موقع گفته بودم مجبورم شدم بگم. 

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁 شوهرت چی پس. شوهر من با ماشین دو دیقه هم راه نیست دل تنگ میشه😂. البته به خودمم ربط داره این اخ ...

خانوادم همدانن من تهران!!

من کسیو ندارم اخه ...شوهرمم میره خونه مامانش اینا..

اون بیشتر اصرار داره ک برم خودم دلم براش میسوزه گناه داره..

ولی میگه برو چجوری ببریمش حموم چجوری ببریمش دستشویی خیلی کوچولو و شل و وله خودت نمیتونی

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2731
من خودم ۳ماه موندم به دلیل قهر بودن با شوهر خیانتکار😣 زیاد بمونی خسته میشی هر چقدم مامانت اینا خوب ...

خونه مادرم خیلی خلوته...

اخه کسی نیست کمکم کنه هم من هم شوهرم واقعا میترسیم خودمون کاراشو انجام بدین...

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
شاید باورش نشده باشه    

نه میدونه اهل دروغ نیستم. بهشم گفتم که همون موقع ناراحت شدم از حرف مامانش ولی نخواستم بهش بگم.. باورشم نشه میتونم برم رو در رو مادرش بگم چون حرف الکی و اضافی نزدم تازه خیلی حرفارم نگفتم

چون من از حرفای مامانش بهش نمیگم تا مجبور نشم. میدونه هر موقع حرفی هم بزنم راست گفتم

چه خوبی که انقدر صبوری شاید فرشته باشی     من اگه جات بودم همون روز به همسرم می گفتم &nb ...

فک کنم منظورت من بودم اشتباه ریپ کردی

❤❤❤❤ خاطر شوهرم برام عزیزه تحت هیچ شرایطی راضی به ناراحتیش نیستم اگه همون موقع میگفتم ناراحت میشد و اوقات تلخی میشد. از صبح میره سر کار تا عصر و گاهی تا شب حااا که خسنه میاد من بشینم بگم مادرت فلان گفت؟ بدتر ناراحتش کنم. چه خوبه بیخیال بشم و بهش نگم تاچند ساعتی که تو خونه هستش تو ارامش باشه. الانم که گفتم مجبور شدم. بهشم گفتم ندونسته راضی بشه اصرار کرد که موضوع چیه و چه حرفایی منم گفتم. 

2738
چه خوبی که انقدر صبوری شاید فرشته باشی     من اگه جات بودم همون روز به همسرم می گفتم &nb ...

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی😁😁

متاسفانه یا شایدم خوشبختانه صبرم زیاده