2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی حالی دارم فجیح  ولم کنن یه گوشه میفتم همش که بخابم فقط ولی افت فشار داری یه آب قند بخور یکم ...

اب قند خوردم ولی هیچ تاثیری نکرد خیلی بی حالم به بچه چیزی نمیشه

2728

سلام به دکترتون بگین شاید آهن تجویز کنه ویتامین دی میخوری؟ روزی یکی بایدبخوری برو بهداشت بگیر

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2738
الان بدنم گرم شده دستام پاهام 

نمک میخوری؟ فشارت بالا نباشه یا چربی علائمت زود زنگ بزن به دکترت بگو. ولی برای بیحالی چون ما آفتاب نمیخوریم بری بهداشت بخشنامه دارن مادرای باردار باید از هفته بیست ویتامین دی بخورن. من خوردم خیلی بهترم شانسی رفتم ضریان قلب پسرم بشنوم نگران بودم بعد که میخورم خیلی بهترم منم بی حال بودم

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
علائم ففشارخون بالاچیه

پات ورم میاره گز گز میکنه تاری دید سرگیجه گاهی استفراغ. برو بهداشت جایی فشارت بگیر مسمومیت بارداری نباشه خدایی نکرده ورم نداری؟ یهو اضافه وزن زیاد؟

2706