2733
2739
عنوان

بچه ها پیام های جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 69 پست
بدنش دسته من دس میندازم دهنشو جر میدم

خب الان ب من یاد بده بگو اگه جای من بودی چ شکلی جرش میدادی بگو من اون کارو کنم بگو چ جمله هایی بهش میگفتی حاضر جوابیو این چیزا رو بگو 

خب چون رو در رو شیم و بخوایم قضیه رو میشخص کنیم و در انتها معلوم شه ک من بی گناهم دلم میخواد یه جواب کوبنده بدم

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من همش دعا میکردم خدا صبرم بدد الان چشامو باز کردم دیدم عه این چه دعاییه میکنم 9 ساله خب وقتی 9 ...

خداییش دمت گرم من زیر چهارسالش ریییددددم

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2728
من بودم کلا شماره جاری رو بلاک میکردم اصلا باهاش حرف میزدم و دیگه کلا قطع رابطه تا بسوزن

همین بود داستانمون امشب پیام داد گفت آنبلاکم کن خرف دارم بعدشم گفت تا ثابت نکردی دیگه بلاک نکن 

ب این جاریه گفتم من پای همه چی هستم رو در رو کنم ولی میدونی من کلا مغزم نمیکشه  ب خدا خسته ام ...

بی تفاوت باش..

میخادباورکنه..میخادنکنه..

این رودر رو شدنا هم خوب نیست..روها بهم بازمیشه..

بگو من دغدغه خودمودارم وقت این چیزا رو ندارم..هرچیم گفت گوش بده جواب نده انگارمهم نیست..

اینجوارامش برقرارتره‌.

درگیر حواشی نشو

خب الان ب من یاد بده بگو اگه جای من بودی چ شکلی جرش میدادی بگو من اون کارو کنم بگو چ جمله هایی بهش م ...

ببین اصلا این که تو دنبال اثبات قضیه ای خودش ضعفه بگو مادر فلان فلان شده فک کردی شوهرت چه گ   وهی اسکل یه سری دیگه تهمت بزنی بدجور پشیمونت میکنم بگو اگه می   خواری بده همون شوهرت که فکر میکنی کل عالم میخوانت ب       خارونتت 

من عصبی شدم آب قند لطفن

همین بود داستانمون امشب پیام داد گفت آنبلاکم کن خرف دارم بعدشم گفت تا ثابت نکردی دیگه بلاک نکن 

گوش نکن اون کولی بازی رو خوب بلده دلش میخواد هی اون بگه هی تو بگی بلاک کن اصلا اصلا هم جوابش رو نده تا دق کنه 

2740
بی تفاوت باش.. میخادباورکنه..میخادنکنه.. این رودر رو شدنا هم خوب نیست..روها بهم بازمیشه.. بگو من ...

کل زندگیمونو بوی لجن این قضیه گرفته

خداییش دمت گرم من زیر چهارسالش ریییددددم

من 9 سال پیش زنه یه نفر شدم که خانوادش راضی نبودن سربازیش فرستادم سه سال وایسادم کار گیرش بیاد با اینکه قرار بود شهره ما زندگی کنیم زد زیره قولش همش دروغ میگه همش کتک همش خیانت همش اعصاب خوردی 😒 به نظر من زندگی نمیکنم کلا زندگی داره منو نیکنه😒

هیچ
ببین اصلا این که تو دنبال اثبات قضیه ای خودش ضعفه بگو مادر فلان فلان شده فک کردی شوهرت چه گ   و ...

وای حاجی ایول 😂😂😂😂 یعنی فحش محش هم بدم؟ خیته! سر ادبم قسم میخورن 

چهارسال پیش بهم گفتن جن.ده. ی بی مادر بهشون گفتم خفه شو هنوز الم کرذن دستشون اون خفه شویی ک گفتمو 😂😂😂

اب قند کفایت نمیکنه خواهر..وضعیت پریودیه🤣 خوده قندو گاز بزن😐😐😐

😂

اب قند کفایت نمیکنه خواهر..وضعیت پریودیه🤣 خوده قندو گاز بزن😐😐😐

به خدا من اینجور تاپیکارو میبینم دستو پامم میلرزه یه نفهم برگشته گفته تو میخواستی مخ شوهر منو بزنی وااااااااااااااااای اگه من جات بودم عاشورا میکردم به امام هشتم قسم

2706