2733
2739
عنوان

نسبت به همچین آدمی چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 120 پست
حس نفرت.محبت اش هم دقیقا بخوره فرق سرش وقتی قراره بعدش سرم منت بزا ره و شخصیتم رو خورد کنه.

ینی مثلا مادرشوهرت باشه بیاره سر ماه کلی گوشت و مرغ و برنح اینا بده میگی نمیخوان ببرشون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حذف میکنم همچین آدمایی رو 

منم همین کارو کردم  اما همه به یه چشم دیگه نگاهم میکنن نمی‌دونم چی کشیدم جای من نبودن ای

کاش میشد آدم پدر مادرشو عوض کنه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
حتی بمیرمم دیگه چیزی ازش نمیخام ازینکه یکی بامحبتاس منت سرم بزاره خ بدم‌میاد

اگه نشه چی؟  مثلا مادرشوهرت باشه بیاره سر ماه کلی گوشت و مرغ و برنح اینا بده میگی نمیخوام ببرشون؟

اگه نشه چی؟  مثلا مادرشوهرت باشه بیاره سر ماه کلی گوشت و مرغ و برنح اینا بده میگی نمیخوام ببرشو ...

ن اونجا نمیگم

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2740
مادرشوهرمه  بد پ خوبشم همونجوریه که نوشتم کمک مالیش هست ولی بقیع کاراش رو اعصابه

دقیقا مامان منم پول میآورد مواد غذایی میآورد پشت بندش منت می‌ذاشت منم یه بار همه پول هاشو ریختم دور بهش هم گفتم دیگه نیاز یعنی ازش قبول نکردم 

متنفرم از منت آدم کوچیک میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
از احوالات پدر من گفتی  من ازش متنفرم  بدی هاش خیلی زیاد تره دقیقا عروسی و نامزدی مهمه ...

منم مادرشوهرمه گاهی عذاب وجدان میگیرم در برابر محبتاش در حالی که من ازش چیزی جز احترام نمیخوام اما اون همه چی میده جز احترام 

بگو چرا زحمت می کشین،  راضی به زحمتتون نیستیم ،دیگه نیارین، یا اینکه اگه واقعا میبینی میاره، و ...

مشکلم با حرفاش نیس مشکلم عذاب وجدان خودمه که با وجود محبتاش بازم نمیتونم دوسش داشته باشم

جدی میگی نبخشیدی

آره خیلی اذیتم کردن این که فقط یه چشمه کوچیکشه

از آون روزی میترسم که باهاشون آشتی کنیم و رفت و آمد 

بخدا شده کابوس الانم دوباره دیدنشون

دوست دارم بمیرم اون روز رو نبینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706