2733
2734
بعدش چیگفت شوهرت وای من کابوسم شوهرم خیانت کنه همیشه میترسم 

هیچ وقت نترسیدم فقط میدونم اگه خیانت کنه برا همیشه از زندگی و دلم میندازمش بیرون 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خواهشا لطفا ناموسا این حرفو نزن پس ارزش و انسانیت و شخصیتت چی میشه با خرم از روت رد بشن میگی ...

عزیزم من خودم ۶ بار از شوهرم خیانت دیدم هربار داغون شدم..چیزی هم کم نذاشتم که بخواد بم خیانت کنه..وقتی زن ۵۱ ساله رو بم ترجیح میده پس مریضه..طلاقمم نمیده..میگه دوستت دارم..من واقعا تو این ۳ سال پیر شدم..اگه میتونه باید طلاق بگیره..اگه نه باید ی کاری کنه براش عادی شه..چون مرده آدم نمیشه فقط ماییم داغون تر میشیم 

2728
دستش بشکنه کار خوبی کردی بی پدری در این مورد بهتر از پدر دیوانه هست انشالاه بخت بهتری بیاد سراغت

دوس ندارم ازدواج کنم اصلا حسم مرده بغیر از زدنش خیلی شکنجه روخی بهم داد😔

الان هی پیامای عاشقانه میفرسته پشیمونه ولی متوجه شدم باز در ارتباطه

فقط میخواد شکایتو ازش پس بگیرم

ی سال پاش موندم بلکه ادم شه بخاطر بچهمون نشد خیلی سر اون زنه زدمنو که باید بری دیگه ادم نشد منم دیگه ...

ببین برو دیگه پشت سرتم نگا نکن

بخدا حماقت کردی موندی

دور از جونت برا دراوردن خرج زندگی ت به نوکری بیفتی ارزششو داره که بخوای پای زندگی باهاش بمونی

2740
فکر کنم هر عملی یه عکسل العملی داره ...  شما خانومها از بس بیشعورید باعث میشید مردها خیانت کنن ...

بیشعور شمایین که نمیفهمین همون هرزه های توخیابونم که دنبالشون‌موس موس میکنین مثل زنای خودتونن چیزی اضافه ندارن والله       

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
ببین برو دیگه پشت سرتم نگا نکن بخدا حماقت کردی موندی دور از جونت برا دراوردن خرج زندگی ت به نوکری ...

۴تا عروسیم هر۴تا تودادگاه یکی یکی بخاطر خیانت تو دست بزن جدا میشیم خدا ب من رحم کنه

بخدا موهام بلوند بود مسششششششکی کردم نفهمید

باانگشت اشاره چشماشودرمیاوردی   کور بدبخت     آدم زنش اینهمه جلوه کنه اسکول خان نبینه ؟؟؟؟

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
فکر کنم هر عملی یه عکسل العملی داره ...  شما خانومها از بس بیشعورید باعث میشید مردها خیانت کنن ...

نه اتفاقا اون بود که بعد از ۳ سال عزیزم گفتنای منو قربون صدقه های من ی حرف عاشقانه از ذهنش در نمیومد..اونی که باید خیانت میکرد من بودم بخاطر سردی احساسی و جنسی..اما از بس وقیح بود خود پدرش میگف میرم طلاقتو میگیرم..وقتی نمیدونی بیخود حرف نزن

2706