2733
2734

خاهرم ۵سال با یکی دوسته چنتا خاستگارشو ردکرده ۲۰سالشه حالا هم پسره سربازیشو تموم کرده گفته بوده عید میام ولی خانوادم میگن از کجا معلوم بیاد بعد حالاخاهرم گفته بهش خاستگار دارم بیا میگه شرایطم جورنیس تابستون میام .پدرمونم میگه میخام دخترمو شوهرش بدم سنش میره بالا تو طرفای ما بایدتوسن ۱۴ایناشوهر کنی حالا برا خاهرم خیلی دیر شده.بنظرتون ب پسره اعتماد کنیم منتظرش بمونیم آخه میگه خیلی خاهرمو میخاد و عاشقشه اگه عاشقشه باید بیاد ۵سال کم نیس .ولی حرف آخرش و گفت اگه صبر کنی تابستون میام اگه ن خوشبخت بشی .😞یکی عاشق باشه و بخاد این حرفو میزنه ؟؟؟ماهمه شرایطوگفتیم ب ی عقد خشک و خالی راضی شدیم ولی اون باز نمیاد....

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسره زبله. داره راضیتون میکنه ب حداقل ک پسفردا هرچی گفتین بگه من ک گفتم ندارم. مخ خواهرتو بزن قیدشو بزنه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
2706