2737
2739
عنوان

کدوم کار شوهرتون تو خونه خیلی رو مخه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2639 بازدید | 177 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من وقتی قرص میخورد نئشه بود بعد شبا ساعت چهار تغیر دکوراسیون میدا😒😒😒

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731
اینکه تو خونع همش بشگن میزنه قر میده یا دنبال ترسوندن منه 

🤣🤣🤣ترسوندن 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

دائم  بعد این که وسیله ای که میخاد رو برمیداره در کابینت رو باز میذاره

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2738

کجاش ک رو مخ نیس😊😊 ولی بدتر از همه اونجاس ک با خودم ترانه میخونم بعد میبینم چند دیقه س داره گوش میده بعد هی میگه بازم بخون... اصن چرا کلاس خوانندگی نمیری...😁😁😁

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706