2737
2734
عنوان

عذاب وجدان شدید دارم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 47 پست

حالا کاری هست که شده از خدا طلب بخشش کن که هدیه ای که بهت داده رو ناشکری کردی، دوباره بچه بیاری یادت میره

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشوهرم مشکل دارم

هیچ کار خدا بی حکمت نیست از کجا میدونستی که این بچه مشکل گشای مشکلاتت با شوهرت نبوده؟ 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2728
2738
باشوهرم مشکل دارم

عزیزم عذاب وجدان نداشته باش اگه با شوهرت مشکل داشتی چی میخواستی به اون بچه بدی میخواست هر روز شاهد جنگ و دعوا تون باشه تو کار بدی نکردی عزیزم بچه غیر از مادر یه پدر خوبم میخواست 

بادا بادا مبارک ها بادا ایشالله مبارک بادا 🤣🤣🤣 صدای قلبش ای جون 😚😚 انشالله ک ب سلامتی دنیا بی ...

تا آخرش نخوندی؟؟

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم