2752
2734
عنوان

کیااا ازدواج مجدد کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم جدا شدم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اخه منک جداشدم خیلی خوشحال بودم حس کردم تازه متولد شدم چون دوسش نداشتم. یه مانع بود تو زندگیم .. گف ...

دقیقا حس تو رو دارم

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
چقد بعضی آقایون پر رو هستن. بزار عرقت خشک بشه بذار مهر عضویتت خشک بشه بعد بیا پیشنهاد دوستی بده

چی شده

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔
اها خخ ببخشید پست ها تو هم شد قاطی کردم

خواهش ميكنم نميدونم كار درست چيه از طرفي ميگم بخاطر خوب بودنش تحمل كنم از طرفي ميبينم ٥ساله حال خوب ندارم مادرش اذيتم كرده نميدونم چيكاركنم

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
خواهش ميكنم نميدونم كار درست چيه از طرفي ميگم بخاطر خوب بودنش تحمل كنم از طرفي ميبينم ٥ساله حال خوب ...

اگ اهل هول بازی نیس بقیش و بیخیال 

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔
2706