2733
2739
عنوان

بياين عكس حيووناي خونگيمونو بذاريم ذوق كنيم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 175 پست
واييي جدي؟ بخدا اين حيوونا خيلي عجيبن يعني حس كرده بود صاحبش در خطر بوده؟  پيشي من ديروز مريض ...

اره عزیزم تا صبح بی تابی کرده خیلی فهمیده ی انقدر ارومه حیف ازش عکس تک ندارم  وگرنه حتما میزاشتم

من عاشق زندگیمم 😍 
قربونش بشم😍😍

خدا نکنه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم تا صبح بی تابی کرده خیلی فهمیده ی انقدر ارومه حیف ازش عکس تک ندارم  وگرنه حتما میزاشت ...

اسب خیلی وفاداره و خیلی وابستگی داره ..شوهرم میخواست رعنا رو بفروشه اینقدر گریه کردم نذاشتم بفروشه ..

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2728
اسب خیلی وفاداره و خیلی وابستگی داره ..شوهرم میخواست رعنا رو بفروشه اینقدر گریه کردم نذاشتم بفروشه . ...

اره واقعا من عاشق اسبم شوهرم قول داده واسم بخره 😍

من عاشق زندگیمم 😍 
عزیزممممممم بامزس چقد منم از حیونا میترسم ولی عاشق گربم مخصوصااااپرشین ولی خب میترسم تاحالا بهشون نز ...

ترس کاذِبه،یمدت که اروم اروم بهشون نزدیک بشی میبینی ترست الکی بوده فقط خودتو اذیت کردی،،دوستم از گربه وحشت داشت،کم کم به گربم نزدیک شد،،الان گربه عا از سر و کولش بالا میرن😀😀😀

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
2740
اسب خیلی وفاداره و خیلی وابستگی داره ..شوهرم میخواست رعنا رو بفروشه اینقدر گریه کردم نذاشتم بفروشه . ...

اخي چ مهربوني شما😍😍

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️
كلا پرنده ها خيلي سريع ممكنه افسرده يا مريض بشن و بميرن  ولي سگه چرا مرد؟ بميرم براش 😢😢شايد ...

فکر کنم همون افسرده میشن و میمیرن چون ساعت های طولانی تنها میموندن،خونه ما بیشتر مثل خوابگاهه ،روزا معمولا خونه نیستیم ،شبا فقط میایم خونه واسه خواب

خدایا شکرت