2737
2739
عنوان

کیا شونزده یا هفده هفته بارداری هستن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم کارم شده بود گریه الانم هنوز امید دارم برم اونا بی بگه دختره

نه عزیرم..ناراحت نباش نی نی اولته؟؟من متولد ۷۷ ام...

اگه نی نی اوله خوشحال باش پسره عصای دستت میشه بعد دومی رو یه دخمل ته تغاری میاری😍

سالم باشه فرق نداره جنسیتش چی باشه 

نه عزیرم..ناراحت نباش نی نی اولته؟؟من متولد ۷۷ ام... اگه نی نی اوله خوشحال باش پسره عصای دستت میشه ...

منم77هستم .بچه اولمه .خیلی دختر دوست دارم خییییلی

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
2731
نه عزیرم..ناراحت نباش نی نی اولته؟؟من متولد ۷۷ ام... اگه نی نی اوله خوشحال باش پسره عصای دستت میشه ...

باورت،شاید نشه،به پسرحسی ندارم.راستی من هنوز تکون خوردنشوحس نکردم دوس دارم حس کنم.شما فهمیدی بچت تکون خورده؟

اهان من انومالی زود رفتم.البته دکترم زود نوشته بود  اونجا سونوگرافیست گفت زود اومدی

الان تو،شونزده هفته وشش روزت بوده امروز.خیلی زود سنو کردی

2740
باورت،شاید نشه،به پسرحسی ندارم.راستی من هنوز تکون خوردنشوحس نکردم دوس دارم حس کنم.شما فهمیدی بچت تکو ...

من جفتم چون خلفی بود زود حس کردم اولین تکونش مثل یه نبض سه ضربه ای بود تو چهارده هفتگی بعد اونم چهاربار اینا حس کردم

الان زوده عجله نکن بیست هفتگی اکثرمامانا حس میکنن..

تو سونو انقد تکون خورد نتونسیم صورتشو درست ببینیم..دکتر گفت خیلی متغییره😂

من جفتم چون خلفی بود زود حس کردم اولین تکونش مثل یه نبض سه ضربه ای بود تو چهارده هفتگی بعد اونم چهار ...

خدا برات حفظش کنه ان شاالله

اره باپریودم اون بود.با سونوی قبلیم ۱۷ هفته و دو روزم بود.. دکتر گیجم حالا میگفت چهارشنبه برو شنبه ...

خاک برسرش انگار پولت ریختی تو چاه

2706