2737
2734
عنوان

پیشگویی در بعضی مواقع حقیقته به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 54 پست
عزیزم یعنی اینم که به من گفته حقیقت دارن؟ شما دوستتون از کجا میدونسته با جنا ارتباط داره؟

دوست من سالها کلاس های عرفان میرفته ولی قانونشونه که تو آینده خودشون و دیگران سرک نکشن و خوابهاشون رو برا هیچ کس تعریف نکنن چون رویای صادقه میبینن و اگه کسی سرپیچی کنه اصطلاحا آلوده شده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سالها پیش دوستی داشتم ک هرچی میگفت میشد

مثلا تلفنم داشت زنگ میخورد گفت دختر عمه ته بارداره ولی بچش سقط میشه 

واقعا هم همین بود خبر بارداریشو داد به یک ماه هم نکشید سقط شد بچش....

یا یهو یه دختره چادری وسبزه اونطرف بود گفت این الان میاد اینور هرچی پرسید با اشاره جوابشو بده حرف نزن دختره واقعا اومد یهو گفت سلام من باسر سلام کردم ادرس خواست فقط اشاره کردم... خودمم نمیدونم‌چرابهش گوش دادم یا چرا گفت حرف نزنم... 

چندتا صحنه دیدم ازش فقط اکثرا سکوت میکرد وحرف نمیزد ...بعدها دیگه ندیدمش

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2740
دوست من سالها کلاس های عرفان میرفته ولی قانونشونه که تو آینده خودشون و دیگران سرک نکشن و خوابهاشون ر ...

خوب آخه این که برای من گفت که یدفعه رویای صادقه ندیده برای من...

همینجوری گفت من تاپیک زدم اینم دو دقیقه بعدش اینا رو گفت

بعد یه سوالی اون حتی منو ندیده اسم منو هم نمیدونه میتونه از دور موکل بفرسته سراغ من ؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
واقعا اماما قدرت پیشگویی نداشتن؟؟ پس چطوری امام صادق تو یه حدیث میگن همه ما در قیامت به شفاعت حضرت ...

من باور ندارم ب هرچییزی ک میشنوم عزیزم...فقط توزندگی ب ی چیز صددرصد مطمعنم اونم خداس 

انسانم آرزوست..